kom 0 O NAS

Marcelka


Po pierwsze mama wspaniałego córaska i żonka super mężusia. Po drugie etatówka, a i czasami weekendówka. No tak czasami trzeba pracować w weekendy nad czym bardzo ubolewam. W mojej głowie mam tysiące pomysłów na siebie, na Tosie na nas. Po trzecie założyłam BABYTESTERKI ale nie czuję się jeszcze blogerką. Szukam swojego punktu zaczepienia i pełnej satysfakcji z tego co piszę.

Chcesz przeczytać notki napisane przez Marcelke kliknij TU


Mężuś

Tatuś zakochany bezgranicznie w swojej Żonce i Córci. Nieokiełznany przedstawiciel rasy Marsjańskiej który czasami dołoży parę groszy do Babytesterki-Bloga. Myśliciel i łobuz, zwariowany i oblepiony dziwnymi pomysłami dzikus... Zakręcony w wszystkim co robi i spragniony - niczym podróżnik wody na pustyni - swojej rodzinki.

Chcesz przeczytać notki napisane przez Mężusia kliknij TU

Tosia

Owoc wieloletniej szczerej miłości. Mała osóbkao tak Tosia już nie jest niemowlak czy mały dzidziusiem. Tosia ma 20m (czerwiec 2013) i jest pełnoprawnym obywatelem tego świata. Poznaje, uczy się, każdego dnia przeżywa nową przygodę. 

Chcesz przeczytać notki napisane przez Tosie.. hmm musisz poczekać.

BABYTESTERKI.BLOGSPOT.COM

Blog został założony w marcu 2012 roku jak Tosia miała 5m . Chcemy aby każdy rodzic znalazł tu coś dla siebie. Najważniejsza dla nas jest tematyka ogólnie pojętej opieki nad małym dzieckiem. Place zabawa, sale zabaw, parki rozrywki to miejsca które uwielbiamy i o których Wam piszemy.

 Uwielbiamy też podróże i nowinki techniczne o których będzie coraz więcej z każdym dniem. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza