kom 0 Jak przygotować się na TORNADO?

Tornado to zjawisko atmosferyczne na które można się przygotować w dwojaki sposób. Można je przewidzień z pewnym wyprzedzeniem i postępować według wcześniej zaplanowanego schematu. Możliwe jest również, że tornado zaskoczy nas w najmniej oczekiwanym momencie. Bo tak jak z wieloma innymi sytuacjami, zdarzeniami nigdy nie ma odpowiedniego momentu na jego nadejście. 


Skąd u nas właśnie tornado. Otóż po pokazaniu Tosi pierwszego wydruku z usg kilka miesięcy temu w jej oczach pojawiło się zaciekawienie. Bo co to ma być. Na nasze pytanie odpowiedziała TORNADO. Tak więc przed nami wiele zmian ale i nowa organizacja całego naszego życia. Bo pierworodna niebawem skończy sześć lat. Czy mam pisać coś więcej? Wygody, komfortu osiągnęliśmy poziom najwyższy z możliwych. Przyznam, że było nam chyba za wygodnie. 

Czasem się zastanawiam dlaczego teraz dopiero. No ale w życiu tak jest jak napisałam na początku. Nigdy nie ma dobrego idealnego momentu. Teraz wiem, że ten idealny moment był kilka lat temu. Wiem to jednak dzisiaj. Dzisiaj to tu i teraz. Dlatego też po dość długiej przerwie postanowiłam wrócić do pisania, do bloga.. sama nie wiem czy mi to wyjdzie. Wiem jednak, że to dobry moment.

<3

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza