kom 1 PYSZNE DO PUDEŁKA

Kolejna wspaniała publikacja w naszej kolekcji książek kucharskich. Nie mam ich wiele i przyznam do swoich ulubionych wracam, a te w które mają zbyt skomplikowane przepisy mnie frustrują. Czasem jak widzę przepis i składniki jakby z Marsa to też za takie potrawy się nie zabieram. Ważną kwestią są też finanse. Jeżeli składniki są mega drogie to zaznaczam sobie przepis i czekam na lepsze czasy. Przy napływie gotówki będę mogła przygotować specjalne przysmaki. 


  PYSZNE DO PUDEŁKA Wydawnictwa MUZA to zbiór przepisów dzięki którym możemy przygotować drugie śniadanie dla siebie i dla dziecka, wiele przepisów idealnie nadaje się na lunch lub brunch. Kilka przepisów również nadaje się na wycieczkę. Piękne zdjęcia powodują u mnie ślinotok. Cudowne kolory wręcz wołają.. bier BABO składniki i gotuj. Oczywiście lub piecz. 

Pierwszym naszym podejściem do tej kulinarnej lektury były wypieki, a dokładnie ciasteczka orkiszowo - kokosowe. Wszystkie składniki mieliśmy w domu. Pozostało ubić białka. Cyk myk dodać cukier, kokos i płatki owsiane. Na sam koniec 20 minut w rozgrzanym piekarniku i nastała ta cudowna chwila. Chrupałyśmy już przepyszne ciasteczka. 


Przepisów do pudełka i nie tylko jest bardzo dużo. Spośród tych 80 inspiracji my mamy już swoich faworytów. Kolejne przepisy już mam zlustrowane i wiem, że w najbliższym czasie je zrealizuję w kuchni. 

enjoy 
:*

1 komentarz: