kom 4 Podsumowanie weekendowe 10 / 2015

Kolejny cudowny, upalny weekend w Zawoi za nami. Po dość chłodnym tygodniu te trzy dni sprawiły nam wiele radości. Po pierwsze przyjechali do nas znajomi. Zabawa była bez końca. Tosia szalała z koleżanką i kolegą. To połączenie niczym dynamit rozsadzało całą naszą Halę Barankową. Najfajniejsze jest to, że odkryliśmy nowe miejsce w Zawoji. Przetestowało to miejsce trzech małych rozbójników.
Uwielbiam takie weekendy. Było tłoczno, głośno, a wszyscy w oddali słyszeli śmiechy dzieci i.. o nas nie wspomnę. Najważniejsze, że humory dopisywały. Pomyśleć, że pozostały nam tylko dwa tygodnie.Kilka dni temu wpadłam na pomysł i dałam Tosi mój telefon żeby robiła zdjęcia. Widok Samsunga Galaxy s5 w kupie krowy bezcenny, ale zdjęcia są zaskakujące. W sumie to żałuję, że dawno tego nie robiłam, bo świat widziany oczami małego dziecka jest boski taki oczywisty i naturalistyczny. Po tych kilku dniach wychodzę też z założenia, że wakacje w Zawoi to był najlepszy z możliwych wyborów. Bo nad morze jeszcze pojedzie tak jak i pod namiot. Pojedzie też do Grecji czy do innego fascynującego państwa wakacyjnego. Zapewne też odwiedzi nie jeden park rozrywki czy będzie odwiedzała nie jedno ZOO. Wszystko to jest przed nią i na wszystko będzie jeszcze czas. To jednak, co daje jej pobyt tu jest czymś, czego wiele dzieci nie będzie miało dane zaznać. Krowy, kury, owce, prosiaki.. łąki pełne kwiatów. Doznania dla mieszczucha fantastyczne. Co najważniejsze mamy tu spokój i pełen odpoczynek od wszystkiego, co miejskie.

A jak Wam mijają wakacje ?

4 komentarze:

 1. Cudna ta Zawoja.. ja myślałem, że to wiocha !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No coś Ty. W Zawoji coraz więcej jest naprawdę przyzwoitych pensjonatów, ładnych hoteli i smacznie gotujących karczm. Atrakcji z roku na rok też jest coraz więcej.

   Usuń
 2. swojskie klimaty..tak lubię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I my też. . !! To był dobry wybór na wakacje :)

   Usuń