kom 5 Park linowy Las Przygód

Kolejna świetna inwestycja w Zawoi. Jak wiecie pisałam Wam, że Centrum Górskie Korona Ziemi nie do końca mnie przekonuje swoją ekspozycją i organizacją, o czym możecie poczytać w tym wpisie. Pojawiło się jednak na mapie Zawoi nowe miejsce, które bardzo przypadło nam do gustu. Park linowy Las Przygód jest obiektem, który każdy powinien odwiedzić odwiedzając Zawoję. 

Park linowy Las Przygód to nic innego jak park linowy. Atrakcje znajdzie tam każdy, kto lubi adrenalinę. Niekoniecznie tylko dorośli. Tosia mówi, że Park Przygód jest jej najulubieńszym miejscem w Zawoi. Specjalnie dla dzieci przygotowana jest ścieżka, która jest nie za długa, nie za trudna, a dzieci chcą chodzić w kółko bez końca. Przynajmniej Tosie ciężko z tego lasku wyciągnąć.

Przejście przez ścieżkę dziecięcą trwa około 10 minut może 15 na samym początku. Cała ścieżka jest złożona z kilku przejść przez siatki. W niektórych siatkach są mostki, w innych hula – hop przez, które dzieci mają przechodzić. Największą atrakcją jest chyba tyrolka. Dziecko siada na takim jakby orczyku talerzowym. Narciarze zapewne wiedzą, o czym piszę. Przejazd dość szybki dla dzieci wywołuje uśmiech na buzi każdego dziecka. Babcie przyprawia o zawał serca, ale powiem Wam, że to nie istotne. Frajda dla dziecka jest nieoceniona.

Dla każdego coś miłego, dlatego też w Parku Przygód atrakcje są dla każdego. Mężuś nie mógł się powstrzymać i przeszedł trasę najwyższą. Hmm ja też miałam ochotę, ale .. może następnym razem. Zjazdy, zeskoki, przejścia po linach kilka metrów nad ziemią. Głowa rodziny usatysfakcjonowana. Zaspokojona potrzeba pobudzenia adrenaliny na.. pewnie miesiąc i coś kolejnego będzie wymyślał. Ah..

Bardzo cieszy mnie, że w Zawoi powstał Park linowy Las Przygód. Dopisujemy to miejsce do naszych ulubionych. Zapewne nie jeden raz jeszcze tu wrócimy. Bo chcemy, bo Tosia chce, bo to kolejny wielki krok dla naszej wioski żeby ściągnąć jak największą liczbę turystów. Mam nadzieję, że tak się stanie.BARDZO POLECAM WAM
w Zawoi

Trasa dziecięca: 10 zł
Trasa wysoka: 22 zł

5 komentarzy:

 1. wow, ale fajnie, super zdjęcia, musimy się tam wybrać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie !! Tosia zachwycona, a jak Ona to i my . Świetne miejsce na mapie Zawoi :*

   Usuń
 2. Mieszkam niedaleko, już wiem, co będziemy robić w weekend :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko szykuj się na dłuższy pobyt bo dzieci nie chcą z tego miejsca wychodzić !!

   Usuń
 3. Wspaniałe miejsce na spędzenie aktywnie i wspólnie czasu z dzieckiem. Polecam.

  OdpowiedzUsuń