kom 0 " Mimo wszystko ... " Bajki terapeutyczne

Bajki dla dzieci są nierozłącznym elementem dzieciństwa. Nieważne czy to bajki telewizyjne, w formie książkowej czy takie wymyślane na poczekaniu przez mamę i tatę. Mali odbiorcy bardzo często utożsamiają się z bohaterami bajek, a jeszcze częściej starają się ich naśladować. Wyróżniamy opowiadania, wierszyki, ale są też bajki terapeutyczne. 


Ciekawa jestem czy słyszeliście o takich bajkach ? Bajki terapeutyczne to coś więcej niż zwykłe bajki. Dzięki nim możemy przekazać dzieciom odpowiednie wzorce i rozwijać ich wyobraźnię. Bajki terapeutyczne "Mimo wszystko.." składają się z czterech bajek:

- Mimo wszystko zostanę aktorem,
- Mimo wszystko… chcę mieć przyjaciół,
- Mimo wszystko… osiągnę sukces.
Przekonaj się sam!

Na stronie wydawnictwa możemy przeczytać, że : "ta wyjątkowa płyta CD to zbiór autorskich opowiadań. Historie zostały wyłonione w specjalnym, dedykowanym konkursie, a jury postarało się o to, żeby nagrane bajki były niepowtarzalne. Dlatego prace zostały ocenione, między innymi, ze względu na niepowtarzalność historii oraz wartość edukacyjną. Specjalnie dla Twojego dziecka wybraliśmy najlepsze opowieści, które są doskonałym źródłem wiedzy i zabawy.

Nasz audiobook to coś więcej niż blisko godzina pełna pięknych historii. To też narzędzie edukacyjne, dzięki któremu Twoje dziecko może się uczyć, jednocześnie dobrze się bawiąc. Bajki poruszają takie tematy, jak zdobywanie nowych przyjaciół, wytrwałość w dążeniu do celu czy pokonywanie przeciwności, które napotykane są, na co dzień. Opowieści pomagają budować mocne i stabilne poczucie własnej wartości oraz wiarę w swoje możliwości. To ważne aspekty w rozwoju dziecka, o których podkreślenie zadbali autorzy bajek tworząc niezwykłe historie, których nie znajdziesz nigdzie indziej


Meduza Matylda, poszukująca nowych przyjaciół czy marzący o karierze malarza Wojtuś, pomogą Twojemu Dziecku odnajdywać się w nowych sytuacjach i lepiej rozumieć siebie. Co więcej, jedyny w swoim rodzaju głos Jerzego Kryszaka dostarczy, zarówno Twojemu dziecku, jak i Tobie,  dodatkowej dawki radości?”„Mimo wszystko... Bajki terapeutyczne” jeździ z nami codziennie do przedszkola, a później do domu. Przesłuchałyśmy ją już chyba z dwadzieścia razy i zapewne będziemy ją słuchać jeszcze wiele razy. Co najważniejsze bajki są napisane w bardzo prostym języku. Do tego Jerzey Kryszak, który je czyta.. duet idealny. Słuchając tych bajek staram się Tosi tłumaczyć, że nie warto dyskryminować innych tylko, dlatego, że inaczej wyglądają lub inaczej się zachowują. Bo przecież każdy z nas jest inny. Każda osoba dorosła lub każde dziecko ma swoje przyzwyczajenia. Wyglądamy inaczej i na tym ten nasz świat polega. 

Czasem chcemy coś naszym dzieciom wytłumaczyć. 
Czy poprzez bajkę nie było by to prostsze? 

Ta konkretna płyta z Bajkami Terapeutycznymi "Mimo wszystko.." jest niedroga, a kupując ją wspieramy fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko". Fundacja pomaga osobom dorosłym z niepełnosprawnością intelektualną. Też możesz dołączyć do grona osób, które udzielają się charytatywnie. Razem możemy osiągnąć więcej. Możemy sprawić, że życie podopiecznych fundacji Anny Dymnej nabierze jeszcze pełniejszych barw.

AUDIOBOOKA MOŻECIE 
ZAKUPIĆ TU

My BARDZO POLECAMY !!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza