kom 5 Poznańmy SIĘ !

Pomyśleć, że od mojej pierwszej wizyty w Poznaniu minęły już  dwa tygodnie. To kawał czasu, a ja cały czas wspominam te szalone dwa dni. Jak się zapewne domyślacie moim celem było spotkanie Poznańmy SIĘ organizowane przez Martę i przy tej okazji też Beatę. Na sam początek muszę Wam przyznać, że żałuję, że w poznaniu byłam dopiero przy okazji trzeciej edycji.


 Do poznania wyruszyłam z Anią, Beatą i Magdą. Powiem Wam, że sama podróż była szalona. Kilka godzin w samochodzie było tylko zapowiedzią tego co było później. 


Spotkanie odbyło się w FAMILY CAFE, a jest to miejsce nieprzeciętne, których mało. Przynajmniej w mojej okolicy takiego miejsca nie ma. Wystrój każdego pomieszczenia, cudne detale i jeszcze piękniejsze bibeloty. Ja jestem zachwycona tym miejscem i bardzo żałuję, że w mojej okolicy już takich miejsc nie ma. 

W trakcie spotkania wysłuchałyśmy kilka słów od Ani z koszulove.pl na temat współpracy blogera z firmami czy agencjami. Takich prelekcji nigdy nie jest mało. Następna była Ania z aniagrochalfotografia na temat obróbki zdjęć. Niestety nie miałam kompa ale na spółę z Madzią udało nam się choć troszkę liznąć na czym polega retusz zdjęć. 

Uwielbiam takie spotkania blogerskie za nowe znajomości. Co mnie bardzo zaciekawiło na tym spotkaniu znałam może sześć blogerek. Nowe znajomości, nowe doświadczenia i szczytny cel, a przy tym bardzo ciekawi sponsorzy, którzy postanowili wesprzeć przedsięwzięcie. 
BRAWO
DLA ORGANIZATOREK !

5 komentarzy: