kom 3 Podsumowanie weekendowe 2/2014

Zastanawiam się czy to jeszcze zima czy już wiosna. Sikorki tak pięknie ćwierkają. Na dworze dziesięć stopni na plusie oczywiście, a my jakby rozleniwieni tym przesileniem. Nie licząc mojej sobotniej podyplomówki nie spieszyliśmy się. Tosia zaliczyła pierwszą w sezonie przejażdżkę rowerową, a ja nauczyłam się robić faworki.


Tosie rozrywają wewnętrzne pokłady energii, które chyba magazynowała przez ostatnie miesiące. Niech tak zostanie !FAWORKI
Wiecie nie sądziłam, że to jest takie trudne.. sładniki, bicie, wałkowanie na grubość milimetra i smarzenie.. Zawsze jadłam ze smakiem, a nawet bezmyślnie, a wczoraj dwie godziny sterczałam w kuchni z teściową i szczerze każdy kęs był i jest na wagę złota.Weekend był zdecydowanie rodzinny i mam nadzieję, że każdy kolejny już taki będzie. Musimy się jednak zebrać żeby ruszyć się troszkę z domu bo ciut się zasiedzieliśmy.

3 komentarze:

 1. hehe ja raz w życiu zrobiła faworki (u nas chrusty) pamiętam że pokłóciłam sie wtedy z Wojtkiem i tak waliłam w to ciasto z nerwów, że potem moje faworki tak wyrosły że koleżanka która robiła z tego samego przepisu nie miała do moich szans :)
  Wszyscy potem się pytali co ja zrobiłam że tak wyrosły, jak powiedziałam dlaczego to nikt mi nie uwierzył :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre.. u nas wyrosły też ładnie ale u nas Tosia biła.. jak ja żałuję, że jej nie nagrałam. Bardzo przejęła się swoją rolą..

   Usuń