kom 5 To i Owo na Boże Narodzenie

To i OWO to zbiór inspirujących zadań, gier i przepisów kulinarnych. Kiedy zobaczyłam ją na półce wiedziałam, że musi być moja. Wiedziałam, że Tosia bardzo ją polubi. Tak też się stało. Książka jest wydana przez wydawnictwo Olesiejuk. 


Śnieżki, choinki, maski świąteczne nie są nam straszne. Uwielbiamy inspiracje, a że ja uwielbiam wszelkie robórki ręczne z papierem ta książka jest dla nas idealna. Nic nie upiekłyśmy ale nieobawiajcie się zapewne po świętach coś upichcimy z przepisów zamiejszczonych w tej lekturze. Zrobiłyśmy natomiast kilka choinek na choinkę ale do choinki nie wytrzymały.. bo przecie z takiej choinki można zrobić samoloty, listki i wiele innych. Zrobiłyśmy natomiast renifera. Fajne w tej książce są szablony. Niby kalka jest potrzebna ale ja sobie poradziłam z papierem śniadaniowym. Odrysowałam, wycięłam, z Tosia kolorowała ( i troszkę ja też.. ).
Tak oto w naszym domku zawitał rudolf z czerwonym noskiem. 
Taki mały słodziak. Mikołaj jest tylko jeden, jedyny prawdziwy ( ten w przedszkolu ) więc wiecie nawet nie ryzykowałam z robieniem jego podobizny. Jeszcze by nie wyszła i była by afera :D


5 komentarzy: