kom 6 było, jest i będzie ...

Ten rok był dla nas dobry lecz męczący. Dokładnie rok temu wprowadziliśmy się do nowego domu. Trzy miesiące mieszkaliśmy bez bieżącej wody, ciągle coś mieliśmy do zrobienia.. a to kostka przed domem, a to ogrodzenie.. szkoda gadać o ogrodzie. Ten rok zdecydowanie był poświęcony budowie. Bardzo mnie cieszy, że mimo ciągłego zabiegania budowlanego mieliśmy czas dla siebie. Zdecydowanie mieliśmy go mniej niż w poprzednich latach ale daliśmy radę.


Nie zabrakło u nas aktywnych weekendów, które w miarę reularnie starałam się Wam relacjonować w cotygodniowych podsumowaniach weekendowych, których było aż 40. Każdy weekend, każdy dzień, który udało nam się spędzić całą rodzinką był cudowny i wyjątkowy. Wiem, że w nowym roku tych dni będzie więcej. Mam nadzieję, że będziemy bardziej aktywni. Grudzień to miesiąc naszej regeneracji. Od stycznie ruszamy z kopyta. 

Tosia z dnia na dzień jest doroślejsza, dojrzalsza. Coraz więcej rozumie, coraz więcej pyta. Ciekawa jestem jej tak jak ona jest ciekawa świata. Wiem, że ten nowy rok będzie piękny !!

Wam życzę żeby nadchodzący rok był cudowny, rodzinny, pełen miłosci i radości ♥
Bądżcie też zdrowi i spełnieni ! Podróżujcie dużo nie tylko zwiedzając nowe miejsca ale podróżujcie oczami wyobraźni widząc każdego dnia pozystywne strony życia. Czasem jest gorzej, czasem lepiej.. cieszmy się z tego co mamy ♥

Bardzo spodobał mi się projekt podsumowania roku u Kamili na blogu. Poniżej zamieściłam po jednym zdjęciu z każdego miesiąca. Przyznam, że ciężko było mi wybrać po jednym zdjęciu ale udało się jupi !!!

STYCZEŃ


LUTY


MARZEC


KWIECIEŃMAJ


CZERWIEC


LIPIECSIERPIEŃ


WRZESIEŃ


PAŹDZIERNIK


LISTOPAD


GRUDZIEŃ


enjoy ♥

6 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się przedostatnie zdjęcie Tosi ( czarno-białe),prześliczne;)Wszystkiego dobrego dla Was na Nowy Rok!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tosia na tym zdjęciu jest troszkę jak nie ona.. ale ja lubię to zdjęcie :*

   Usuń
 2. Szczęśliwego Nowego Roku ;*

  OdpowiedzUsuń