kom 4 Świąteczny wieniec na drzwi

Powolutku zabieram się za przygotowania do świąt. Postanowiłam zacząć od wieńca na drzwi. Inspiracji w sieci jest naprawdę wiele. Mam na dzień dzisiejszy dwie opcje. Kupić gotowy wieniec i wydać około 70 - 90 zł. Lub zrobić go sama. Na dzień dzisiejszy będę próbowała swoich sił stworzyć coś swojego. Szukam jednak inspiracji. Podobają mi się zwykłe wieńce tylko z szyszek. Muszę się jednak wybrać na zbiory, a jakoś nie mogłam się zmobilizować. Bardzo modne ostatnio są też wieńce z łodyg. Można taki wieniec zrobić samemu lub kupić gotowy. Ja jutro muszę się zorientować jakie są ceny gotowych łodygowych wieńców. Większość jednak z tych gotowych są to wieńce białe, a ja mam drzwi do domu białe. 

Nowością dla mnie jest wieniec z tkaniny. Taki też będę próbowała stworzyć. Zobaczymy co mi wyjdzie bo na chwilę obecną mam czas i chęci. Mam nadzieję, że na tym się nie skończy. 

Trzymajcie kciuki a niebawem coś więcej Wam napiszę na co się zdecydowałam.


 
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8

4 komentarze:

 1. śliczne:)
  Niedługo trzeba zacząć myśleć nad dekoracjami...

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje serce skradł wieniec na pierwszym zdjęciu.Cudny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mieszkam przy jednej z największych giełd kwiatowych w Polsce, takie wianuszki można tam kupić za śmieszne pieniądze. Kiedy zdecydowałam się kupić elementy, z których robiłam swój własny to wychodziło to znacznie drożej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie miałabym chyba tyle cierpliwości, ale życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń