kom 0 Kamieniołom Sadowa Góra w Jaworznie

Nowe miejsce na mapie naszych wycieczek odkryliśmy tydzień temu w niedzielę. Czasem się dziwię, że w pobliżu mamy tyle fajnych miejsc. Miejsc, o których często nie mamy zielonego pojęcia. Do Jaworzna mamy zaledwie 15 minut. Kamieniołom Sadowa Góra niesamowicie naładował mnie pozytywną energią. Jest blisko, jest inny.. ma w sobie coś niesamowitego. 

W tym kamieniołomie można wybrać się na naprawdę cudowny spacer. W dodatku można się zrelaksować. Na ławeczce, leżaczku czy w jednym z dwóch zadaszonych miejsc altan. Na wiosnę jest tam zapewne pięknie, a w latko zapachy takiej ilości ziół muszą niesamowicie kręcić w nosie.

Zwolennicy mali i duzi dinozaurów naprawdę znajdą coś dla siebie. Muszę jeszcze wspomnieć, że dzieci naprawdę mogą się wyszaleć bo z tego co zapamiętałam jest tam jeden mały placyk do zabawy i jeden naprawdę fajny i duży plac zabaw. To miejsce tak jak napisałam Wam wyżej jest naprawdę inne.. Ma klimat pewnej niewiadomej. Tak naprawdę cały czas jest w budowie ale nie jest to uciążliwe. 

Najbardziej szkoda jest tego, że to miejsce jest naprawdę zadbane i przyjazne rodzinom, a nigdzie nie ma reklamy. Oddzwoniłam kilku znajomych i przy okazji innych rozmów zapytałam czy byli w kamieniołomie w Jaworznie. Wszyscy robili przykładowe oczy bo nikt nie słyszał o tym miejscu. 

Teraz już Wy słyszeliście.
Wybierzcie się bo naprawdę warto. 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza