kom 4 wreszcie się udało

Kto mnie zna ze świata blogowego bliżej ten wie, że myślałam o tym już od BARDZO dawna. Wahałam się, decydowałam się i rezygnowałam. Trwało to bardzo długo. Tak naprawdę jak Potwora robiła mi poprzedni szablon już wtedy chciałam to zrobić i Ona o tym wie. 


Musiałam chyba dojrzeć do tego i oto jest BABYTESTERKI już nie są babytesterkami, ale "little Bit life". Spełniło się moje marzenie, a wszystko dzięki Anicie, której bardzo dziękuję za nowy szablon. Wiadomo, że teraz potrzebuję kilka dni żeby wszystko dopracować, dopieścić. 

Lada dzień będziecie mogli znaleźć nas pod nową domeną www.littlebitlife.com . 

Nie ukrywam, że troszkę się boję, bo nie wiem jak to będzie, ale co tam - wiem jedno. Teraz mogę być w 100% sobą. Zaczynam pisać i mam nadzieję, że Wy będziecie ze mną całym sercem. Mam wiele pomysłów, inspiracji i czasu do zagospodarowania. 

Nowa ja, bo tak naprawdę cała formuła bloga się zmieniła od dnia, kiedy napisałam pierwszego posta. Teraz jesteśmy dużo bardziej aktywni niż wtedy z racji tego, że Tosia jest już większa. Cały czas nas gdzieś nosi, więc dużo na blogu będzie o fajnych miejscach, do których z chęcią wrócimy. Troszkę będzie sentymentalnie, refleksyjnie i tak domowo i życiowo. 

Czas pokaże. Nie będę za dużo gdybać, bo tak jak pisząc pierwszego posta nie wiedziałam, co będzie za miesiąc tak dzisiaj ciężko mi przewidzieć, co będzie za rok. Wiem jedno nazwa bloga się zmieniła i tak już zostanie !

Dajcie znać, co o tym sądzicie, jak Wam się podoba nowe logo, sama nazwa.. i szablon, choć ten będzie ostatecznie gotowy za jakiś czas :* 


4 komentarze: