kom 4 Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął


Jak usłyszałam tytuł tego filmu to zwątpiłam. Pomyślałam, że jakto to my mamy z Mężusiem wolny weekend i idziemy do kina na taki film. Oczywiście przekazałam moje wielkie oburzenie Mężusiowi, a on powiedział mi tylko tyle, że żałować nie będę. 

Ah i co ja miałam zrobić. Poszłam do kina i ..

Historia Allana, głównego bohatera, tak tego powyżej przemiłego stulatka jest niesamowita, a momentami niewiarygodna. Wiem jedno nawet w wieku stu lat nie jest za późno na zmiany. Nie ma się, co wahać.. trzeba iść do przodu, bo szkoda życia na nudę. 

Obejrzyjcie dokładnie powyższy plakat, a na nim zielony prostokąt. Ten mały element jest streszczeniem całego filmu, a jak go widzę to chce mi się śmiać.. bo ten film to rewelacyjna komedia. Idealnie ukazuje, że nie trzeba klnąć, pokazywać samych sprośnych scen. Nie nie w tym filmie tego nie ma. 

Na zachętę powiem Wam, że wszystko zaczyna się od faktycznej ucieczki przez okno i zwinięciu przez Allana sporej sumy. Oj dzieje się, a cała historia z życia stulatka jest tam komiczna, że łzy same cisną się do oczu. 

Uwielbiam takie filmy, które są naprawdę śmieszne. 

Moje motto po tym filmie to: Jak mawiała
 matka Allanowi: Co ma być, to będzie. Zamiast myśleć, działaj !

4 komentarze:

 1. Dołączam się do pochwał. Naprawdę wartościowy film i bardzo dobra komedia. Ostatnio tak się śmiałam w kinie na "Nietykalnych".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojej a wiesz że ja nietykalnych nie oglądałam !! WSTYD chyba..

   Usuń
  2. Jak szybko nadrobisz to niedopatrzenie to wstydu nie będzie ;)

   Usuń
  3. OK to muszę się szybko zmobilizować :*

   Usuń