kom 10 Spotkanie Blogerek "Sosnowiec Łączy blogerki"

Kochane moje MATKI BLOGERKI cóż mogę napisać.. jak zacząć.. może prosto ZAPRASZAM Was na spotkanie w Sosnowcu pod hasłem: Sosnowiec łączy BLOGERKI, które odbędzie się 20 września właścnie w Sosnowcu. 

Tak więc 20 września widzimy się w Kaprysie Linguiniego w Sosnowcu. 

W spotkaniu weźmie udział 14 mam blogerek. Zapowiada się ciekawie.. będzie pysznie, interesująco i przede wszystkim mam nadzieję będzie towarzysko. Bo w tych spotkaniach najważniejsze jest nasze spotkanie. Uwielbiam ten czas, kiedy poza wirtualnym światem możemy się spotkać. 

To że spotkamy się w Sosnowcu jest dla mnie wyjątkowe, bo to moje miasto. Mieszkam tu od urodzenia. Ostatnie kilka lat niestety sprawiło, że Sosnowiec cieszy się naprawdę kiepską sławą. Poza tematyką kobieco - dzieciową zapewne usłyszycie coś o samym mieście. 

Nudzić się zapewne nie będziecie :* 
To jest pewne !!

Co do zgłoszeń to, jeżeli macie ochotę wziąć udział w spotkaniu piszcie na maila babytesterki@gmail.com do środy do 23:00 . 

Imię i Nazwisko / Nazwę bloga / i.. co tam tylko chcecie

Listę blogerek, które wezmą udział w spotkaniu podam Wam w czwartek. Do dzieła więc.. piszcie zgłaszajcie się i zaglądajcie na stronę wydarzenia na facebooku 

***

10 komentarzy:

  1. Fantastycznie Marcela, Z PRZYJEMNOŚCIĄ SIĘ spotkam.
    Kilka lat temu kiedy sprowadziłam się na Śląsk, miała epizod z Sosnowcem ;) "Otwierałam" Decathlon, robiłam reklamę w Sosnowcu ;) i jakoś tak dobrze mi się kojarzy to miasto. Po za tym TY ;) tam mieszkasz.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że tak późno o tym czytam... ale może się kiedyś z Wami załapię na takie spotkanie ;-)

    OdpowiedzUsuń