kom 5 Podsumowanie weekendowe #31

Witam Was z kolejnym podsumowaniem weekendowym. Ostatnio narzekaliście, że jest krótko, tak szybko.. dzisiaj będzie ciut dłużej bo i więcej się działo. 
GOTOWI?
ZACZYNAMY :*

W piątek dotarła do mnie przesyłka od marki REMINGTON. Oj zapowiedam Wam, że będzie się działo. Pierwsze testy już za mną.. Pierwszy post w tym temacie lada moment. A Jeżeli znacie i lubicie markę REMINGTON to zapraszam na konkurs TU.Robiąc zakupy w Lidlu nabyłyśmy Igora. Sama nie wiem co to za stwór.. Opublikowałam też dla Was przepis na roladę lodową a la SALCESON.. powiem Wam, że jest pyszna..


Selfi w kuchni.. co Wy na to ?


Niestety jesień jest już przybyła. Na dworze jakby chłodniej.. coraz bardziej mało przyjemnie. Sezon na basen tarasowy dobiegł końca. 


Śniadanko niedzielne było cudowne. Jajecznica, w której jest wszystko co tylko znalazłam w lodówce. O tak lubie. Musi być smacznie i kolorowo. 


W niedzielę pojechaliśmy na kawkę do mojej kuzynki. Tosia wyjątkowo się wystroiła. Okulary, opaska i laptop. Co to z niej wyrośnie. Busineesswoman.. zobaczymy.


No a dzisiaj kochani Tosia zakończyła swój ostatni taki tydzień. Kolejny taki tydzień będzie miała na emeryturze. Tak przynajmniej określił to mój brat. Ostatni tydzień wolności.. Czy Wy też tak myślicie? Jak dla mnie coś w tym jest. Ja jednak podchodzę do tego troszkę inaczej. Zaczynamy nowy etap TOSIA od jutra będzie PRZEDSZKOLAKIEM. Nowe znajomości, doznania doświadczenia. 

Oj będzie się działo :*

5 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki za Was jutro - ale wiem że będzie dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. My też jutro znaczynamy nowy etap ;) będzie dobrze !

  OdpowiedzUsuń
 3. witamy w klubie, nasz synek Maksymilian też zaczyna swą przygodę z przedszkolem:)

  OdpowiedzUsuń
 4. My też dziś debiutowaliśmy i jesteśmy dumni ze wspaniałego zachowania maleństwa. Świetnie sobie radziła i nie uroniła ani jednej łzy. Mam nadzieję, że i u Was było wzorowo.

  OdpowiedzUsuń