kom 5 Miasteczko Twinpigs vol. 2

Niedzielna wizyta w Miasteczku Twinpigs była naszą drugą. Pierwszy raz byliśmy tam jak Tosia miała półtorej roku czyli około rok temu o czym możecie przeczytać TU. Tym razem było inaczej bo bardziej aktywnie i niesamowicie upalnie.

Dużo się zmieniło w ostatnim czasie. Nasze zwiedzanie rozpoczęliśmy od diabelskiego młyna, a później wielkiego serca wypełnionego wodą.

 Są też nowe beczki, które niesamowicie potrafią zawrócić w głowie. 


Wybraliśmy się z Tosią na seans, na którym wytrzymała zaskakująco długo. Najbardziej podobały jej się gwiazdy, ogromn księżyc i rakieta kosmiczna.


Czy wiecie co ma krowa.. dwa worki, a mięczy nimi robi się ciąg ciąg.. tym razem Tosia spróbowała sama. Oj było przeżycie.Drobinki złota też znaleźliśmy :)No i HIT nad HITY świnka. Tosia się przywitała i przez kolejną godzinę szukała śświnki po całym Miasteczku. Była możliwość żeby Tosia przejechała się na kucyku. Sama podjęła decyzję, że chce to zrobić. Ah jaka ja byłam z niej dumna :)W wielu parkach rozrywki brakuje miejsca żeby ochłonąć jak są upały. W Miasteczku Twinpigs jest sala zabaw im. LUCKY LUKE'A. Są kulki, są zjeżdżalnie.. malowanie buzi. Wszystko co dzieci uwielbiają.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie
oj warto było się wybrać do
Miasteczka Twinpigs 
♥ ♥ ♥

5 komentarzy:

 1. Nie wiedziałam, że istnieje takie fajne miasteczko. :) I to nie tak daleko od nas. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrobiłam tam sesję na bloga, ale w pospiechu bo akurat zamykali ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Łoł mieszkam w Katowicach i nie znałem tego miejsca !!
  Musimy się tam wybrać.
  Pzdr Tomek

  OdpowiedzUsuń