kom 3 Dinolandia w Inwałdzie

Uwielbiamy parki rozrywki każdego typu. Większość z tych istniejścych to parki z dinozaurami. Tym razem wybraliśmy się do DINOLANDII w Inwałdzie. 

Porównując do innych parków z dinozaurami, w których byliśmy w tym jest niewiele dinozaurów. Teren jest jednak pięknie zagospodarowany, na terenie jest wielki plac zabaw i restauracja z dość dobrym jedzeniem. Dobrym, ale niestety porcje strasznie małe. Zamówiliśmy rosół i jak dostałam małą bulionetkę myślałam, że padnę pod stół.

Wracając do samej DINOLANDII to mieliśmy ogromne szczęście, bo pogoda nam dopisała. Hitem nad HITY było miejsce z dmuchańcami. Zwiedzających nie było zbyt wielu, więc pokusiłam się i wdrapalam się z Tosią na samą górę dmuchanej zjeżdżalni. Ah jaka była zabawa.. No i co najważniejsze dla naszego portfela większość atrakcji jest w cenie biletu. Bilet natomiast polecam kupić na jednym ze zniżkowych portali. My za trzy bilety zapłaciliśmy około 30 zł. Czyli niewiele.


OK oglądajcie Kochani :* 

  
  


  
3 komentarze:

  1. Ten park jest 15 min drogi od mojego domu a jeszcze tam nigdy nie byłam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam do Parku Dinozaurów w Jurowcach, niedaleko Białegostoku. Ja z rodziną wybieram się tam w przyszłym tygodniu :)

    OdpowiedzUsuń