kom 8 PRASOWACZ PAROWY STEAMASTER

Kochani dzisiaj mam dla was relację z testów niesamowitego PRASOWACZA od STEAMASTER. Tak naprawdę ta recenzja powinna się pojawić na blogu już bardzo dawno temu.. ale przyznam, że nie mogłam się zebrać. Używałam, testowałam, a później już prasowacz zadomowił się na całego w naszym domku.
ZAPRASZAM ♥Prasowacz  otrzymałam na II SPOTKANIU MAM BLOGEREK w Krakowie. Jak zobaczyłam to wielkie pudło to myślałam, że spłonę. Bo znowu ja.. ale ok. Testy były długie. Czasem zabawne ale i wyczerpujące. Bo jak to bywa na początku z nowym sprzętem.. prasowałam i prasowałam po kilka godzin.

TRZY NAJWAŻNIEJSZE PLUSY 
PRASOWACZA PAROWEGO
STEAMASTER

○ kolorowe ubranie nie zmieniają swojego koloru, 
po wyprasowaniu nie ma kantów np na rękawkach,
○ szybkość prasowania.WYGODA

Prasowacz jest niewielki. Przyznam, że ma już swoje miejsce w naszej sypialni. Z reguły staram się prasować na bieżąco ale .. cóż nie należy to do przyjemności. Prasuję bo muszę i bo lubię mieć ładne nie pomięte ubrania. Teraz jak mam prasowacz to koszule mężusia prasuję wieczorem i wiszą sobie na prasowaczowym wieszaczku. 

DESIGN

Wielkim plusem jest wygląd prasowacza. Jest ładny i każdy kto do nas przychodzi zwraca na niego uwagę.. wiele osób pyta się czy to jest odkurzacz. Cóż sama tak myślałam na początku ♥


STEAMASTER v DZIECKO W DOMU

Prasowacz nie sprawdził mi się do prasowania Tosi koszulek i spodni. Owszem da się ale ciuszki naszej córci są jeszcze za małe. Jednocześnie troszkę żałowałam, że Tosia już jest duża bo prasowacz idealnie nadaje się do dezynfekcji.. cóż idealnie sprawdza się więc do czyszczenia i odkażania maskotek.

Prasowanie PRASOWACZEM STEAMASTER jest niesamowite. Przyznam, że troszkę zmieniło się moje podejście do prasowania. Oczywiście nie jest to moja ulubiona czynność z prac domowych. Wiem jednak że prasowanie nie musi być nudne i monotonne.


♥ ♥ ♥

8 komentarzy:

 1. zawsze mi się taki marzyć, żeby prasować wiszące już firanki.... :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz o tym nie napisałam, a jest to niesamowicie wygodne jak nie trzeba prasować na desce tylko już zawieszone firanki ♥

   Usuń
 2. Ojaaa!! Zazdroszczę:D też o nim marze!! Tak nienawidzę prasować.. :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjemny to on jest, ale nie praktyczny. Kupiłam siostrze i teraz nie ma jak prasować dziecięcych ubranek. Wiec chce jej kupić żelazko.

  OdpowiedzUsuń