kom 5 Przedsiębiorcza Mama. Czas na ATAK !

Tydzień temu w sobotę miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu organizowanym prze Paulinę Optymistyczną Mamę pod hasłem " Przedsiębiorcza Mama. Czas na ATAK! ", które miało miejsce w Elite Bussines Space.


Na początek kilka słów co do samego spotkania. Było ciekawie. Kilka prelekcji bardzo merytorycznych, a momentami, aż za bardzo. Chwilę poczułam się jakbym wróciła na studia. My uczennice siedziałyśmy, nawet do odpowiedzi nas wzywano czasem, a oni mówili i mówili.. a ja odlatywałam momentami myśląc o niebieskich migdałach. To spotkanie było ZUPEŁNIE inne od wszystkich na których byłam. Paulinko wybacz, że to napiszę ale były momenty kiedy spoglądałam na zegarem i myślałam sobie .. kiedy to się skończy. To moje znudzenie bierze się pewnie z tego, że to co było mówione już nie raz słyszałam, a typ Pana który jako pierwszy występował wyjątkowo mi nie odpowiada. Od ośmiu lat obracam się służbowo w gronie szkoleniowców, trenerów, wykładowców.. i chyba się już przejadłam ich slangiem, hasłami. 

Najważniejsze jednak dla mnie było spotkanie z Mamami Blogerkami. Uwielbiam być na takich spotkaniach za te pogaduchy, poznanie nowych twarzy - blogów, obcowanie z mamami, które są zadbane, pełne energii, a przede wszystkim twórcze. 

Poniżej mam dla Was kilka zdjęć ze spotkania jakie zrobiła nam Agnieszka Bojda, która ostatnio założyła bloga, a tam już jest pełna relacja fotograficzna ze spotkania TU.   ♥ ♥ ♥

5 komentarzy:

 1. Piękne miejsce, piękne mamy :) Tylko pozazdrościć takiego spotkania

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie było się spotkać. Dla mnie troszkę za mało czasu miałyśmy na lepsze poznanie się i spędzenie czasu. Myślałam nawet, że gdzieś się później wszystkie wybierzemy. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj było super się spotkać, czasu mało ale przynajmniej jest ten niedosyt !! Do następnego :)

   Usuń
 3. ooo,widzę już kilka osobiście poznanych przeze mnie mam ;) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń