kom 9 Podsumowanie weekendowe #8

Weekend i po weekendzie, a ja mam dla Was kolejne podsumowanie weekendowe. Po walentynkowym weekendzie i wizycie w Krainie Kinder to miał być spokojny weekend w domowym zaciszu.. i co i tak miało być do środy kiedy to zadzwonił do mnie Mężuś i pyta.. 
- Jest okazja jechać do Szklarskiej Poręby na weekend. Jedziemy ?
No i ja co.. JEDZIEMY !!
I tak się zaczęło..


Na sam początek powiem Wam że przed sobą mieliśmy ponad 300 km ale co tam. Wyruszyliśmy w piątek po pracy, w której byliśmy do 11:00. Na miejscu w Hotelu Sasanka zameldowaliśmy się po 17:00. Szybko się ogarnęliśmy i poszliśmy na zwiedzanie hotelu. Winda, piętra, basen.. Tosia była w siódmym niebie. 

Na drugi dzień z rana śniadanko i wyruszyliśmy do Dino Parku właśnie w Szklarskiej Porębie. Ile emocji.. Tosia nie mogła wyjść. Nawet wizja pływania w basenie jej nie skusiła do szybkiego wyjścia. Chodziliśmy chyba z dwie godziny, a powietrze w tych rejonach jest wyjątkowo ostre. No i taka ja.. jakoś taka jak nie ja.. 


Spacer, basen, drzemka.. i fru do Jeleniej Góry. 


W jeleniej spotkaliśmy się z Natalią i Kamila. Jak ja się cieszę z tego naszego spotkania. Dzieci się pobawiły, my pogadałyśmy.. cudnie spędzony czas. Tak na marginesie dziewczyny organizują Spotkanie Mamy w Karpaczu.. koniecznie zerknijcie !!!
W niedziele po śniadaniu szybki powrót do domu na urodziny dziadków. Szybki, a w Sosnowcu byliśmy po 14:00. Do domu dotarliśmy około 17:00.. uff.. wreszcie .. 

Chyba chwilowo mam dość wyjazdów. Chciałabym pomieszkać troszkę. Może jak w środę dostanę kolejną propozycję wyjazdu to bez wahania się zgodzę .. Kto wie ?

Ciekawa jestem czy u Was też tak intensywnie ?

9 komentarzy:

 1. u mnie weekend spokojnie minął...mieliśmy iść na targi budowlane,ale nikomu się tyłka z domu nie chciało ruszyć :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Było bardzo sympatycznie :) A o szalonych weekendach też coś wiem, po każdym sobie mowię, ze w następny odpoczywam a różnie wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. super my tez wczoraj na dinusiach bylismy

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszymy, że mogłyśmy Was poznać osobiście :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie weekendy są najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastycznie spędzasz weekendy, spotkań ostatnio co nie miara.
  Super, aktywna mama w akcji.

  OdpowiedzUsuń
 7. A jakże! Weekend w Rymanowie!

  OdpowiedzUsuń