kom 8 Podsumowanie 2013 roku


Podsumowanie weekendowe staram się Wam serwować raz w tygodniu. Dzisiaj mam taki plan, żeby zrobić podsumowanie 2013 roku. Na samym początku powiem Wam, że był to niesamowity rok. Po pierwsze Tosia zmieniła się o 180 stopni chyba z 50 razy. Zmieniła się, urosła, wydoroślała. Tak naprawdę nie jest już dzidziusiem. Tosia to już mała dziewczynka.


 Po drugie ten rok był niewiarygodnie szybki. Jak wiecie kilka dni temu się przeprowadziliśmy, a załatwiania i papirologi z tym związanej był ogrom. Do dzisiaj jeszcze wszystkiego nie załatwiliśmy i wiele przed nami więc trzymajcie kciuki. 

Po trzecie moje blogowanie wciągnęło mnie niesamowicie. Każdy dzień przynosi mi coraz więcej inspiracji. Motywacji też mi nie brakuje. 

Na dzień dzisiejszy czyli na 1 stycznia 2013 roku 
na BABYTESTERKACH jest

364 postów
2020 komentarzy

75 689 wyświetleń bloga
150 obserwatorów 
144 google + obserwatorów

823 osoby lubią nas na FB

Powiem Wam tylko tyle - jestem z siebie dumna ! 


Może nie powinnam tak tego pisać. Może to nie skromne ale ja jestem bardzo z tego dumna. Niebawem na blogu pojawi się jeszcze jedno podsumowanie 2013 roku tylko w tematyce blogowej. Muszę się wypowiedzieć, muszę dokładniej podsumować to co się wydarzył, a działo się oj działo.

Dzisiaj mam kilka postanowień noworocznych, a właściwie kilka takich osobistych i kilka blogowych. Na chwilę obecną mogę Wam obiecać jedno. Szaleństwo przeprowadzkowe się skończyło i teraz już będzie się działo na BABYTESTERKACH.

Do jutra :)

8 komentarzy:

 1. Piękne podsumowanie! Masz powód do dumy :*
  Życzę Ci by nie zabrakło sił, by głowa pełna była marzeń, a każde było do realizacji!!

  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Marcelka wszystko w pigułce zamknięte:) Super i wszystkiego najlepszego! Motywacji dalszej, samych pozytywnych ludzi na drodze i dalszych sukcesów:) Ważne żebyś sama była z siebie dumna:) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Dalszych sukcesów życzę i abyś tak samo optymistycznie patrzyła w przyszłość jak to robisz pisząc tego posta

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i kolejnego roku pełnego sukcesów życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkiego dobrego w nowym roku :) ładne liczby.

  OdpowiedzUsuń
 6. No i pięknie to mamusia wszystko streściła :)

  OdpowiedzUsuń