kom 4 Park im. Jacka Kuronia w Sosnowcu

Już wiecie z ostatniego podsumowania weekendowego, że wybraliśmy się na cudowny spacer. Pogoda wiosenna, słonko przyświecało cieplutko, a jedynie był wiaterek delikatny ale mroźny.
Po przeprowadzce mamy bardzo blisko do Parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu. Już wiem, że będziemy stałymi bywalcami tego miejsca między innymi ze względu na Mini ZOO jakie w nim jest. Tosia pokochała to miejsce.Po przeprowadzce mamy bardzo blisko do Parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu. Już wiem, że będziemy stałymi bywalcami tego miejsca między innymi ze względu na Mini ZOO jakie w nim jest. Tosia pokochała to miejsce.

Poza Mini ZOO w tym parku jest bardzo dużo alejek, mostków, stawów, dwa małe place zabaw, pizzeria i skatepark. W sezonie letnim dzieje się bardzo dużo bo na scenie w centrum parku mają miejsce przeróżne koncerty i festiwale. 

Jeżeli jesteście z Sosnowca to odwiedźcie ten park koniecznie. Jak spadnie śnieg pokażę Wam prawdziwie zimową aurę tego miejsca.


4 komentarze:

 1. fajny ten Park i duży musi być:) Mam blisko do Sosnowca, a nigdy tam nie byłam:)

  no i przy okazji zapraszam Cię do konkursu z prezentem na Dni Babci i Dziadka, mowa o fajnej sesji zdjęciowej, a macie blisko, to może się skusicie:))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bubal uwielbia zwierzatka, podobałoby sie jej tam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Byliśmy tam ostatnim razem latem i maluchy przespały calutki spacer ;-) teraz trochę cieplej się zrobi i wio :-D

  OdpowiedzUsuń