kom 12 Blogi, które czytam i lubię - part 1
1. Oczekując - Marysia z Jakubem i Gabi są na pierwszym miejscu bo mam do nich sentyment. Sama nie wiem czy Marysia to pamięta ale zaczęłyśmy przygodę z blogowaniem w tym samym miesiącu. Zaledwie kilka dni.. nawet pierwsze candy wygrałam u nich. Kibicuję więc i trzymam kciuki żeby się rozwijali i byli szczęśliwi. 

2. Panna Mi - czy ktoś z Was nie zna Kamili. Hmm wątpię. W tym momencie chciałabym podziękować tej energetycznej kobiecie za to że zorganizowała Spotkanie Mam Blogerek, a ja mogłam w nim uczestniczyć. No i oczywiście treści.. i piękne zdjęcia, którymi zachwycam się każdego dnia.

2. Potwora Wózkowa ma u mnie również drugie miejsce. Postanowiłam tak ponieważ właśnie Paulina razem z Kamilą zorganizowały Spotkanie Mam. Ponadto cięty język i twarde stąpanie po ziemi. Uwielbiam.

3. Mandarynkowa Mama - skradła moje serce na I Spotkaniu Mam Blogerek. Czasem bywa tak, że pierwszy raz się z kimś widzi, kilka zdań i jest mięta. Ponadto łączy nas intuicja do wybierania tematów postów.

4. Optymistyczna Mama - jest naprawdę optymistyczna. Poznałyśmy się niedawno ale każde spotkanie z nią przepełnia mnie energią nie z tej ziemi. Czasem jak mam kiepski dzień to wystarczy, że wpadnę i poczytam.

5. Srokao - czytam i podziwiam. Przed zakupem kosmetyku zaglądam i czytam. Uświadamiam się. No i największe zaskoczenie tego roku. Jesteśmy z tego samego miasta.  aaa .

6. Chwile w dłoni przymknięte - uwielbiam za delikatność, subtelność, lekkość !!

7. Kreatywnym Okiem - zaglądam w poszukiwaniu nowych pomysłów na zabawy z Tosią i inspiracji. Zawsze z zaciekawieniem czytam, a czasem w pośpiechu nawet tylko oglądam zdjęcia.
8. Rycerz Maurycy - czytam bo lubię i tyle.

9. Wszystko dla mam i dzieci - Ola jest niesamowitą kobietą.. takim wzorem. Natchniona jej stylizacjami kupiłam sobie spodnie w kwiaty. Wcześniej to było nie do przyjęcia w mojej garderobie.

10. Oda do codzienności - czytam bo lubię za lekkość słowa i niesamowicie magię. W Angelinie jest niesamowity spokój, stonowanie i harmonia. To naprawdę się udziela.

Za tydzień kolejna dziesiątka.

*** 

12 komentarzy:

 1. Miło jest siebie znaleźć wśród takich blogów, na jednym z ulubionych blogów :) Dzięki! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama czytam kilka z podanych tych blogów,fajnie "poznać" jeszcze inne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo, ale to bardzo mi miło! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam większość z powyższych blogów. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O to widzę niektóre mi nieznane :) Aż zajrzę i poczytam.

  OdpowiedzUsuń
 6. My też kilka z tych blogów uwielbiamy :) , a z resztą biegniemy się poznać:)
  Pozdrawiamy
  Ma i Lu

  OdpowiedzUsuń
 7. Marcelka czytam sobie u Ciebie i wpadłam na ten wpis. WOW jest mi bardzo bardzo miło.
  Jak ja się cieszę, że poznaje ta fantastyczne osoby.
  Uwielbiam odwiedzać wiele blogów, a jeśli poznaje osobiście autorkę to tym bardziej ją lubię.
  Bardzo się cieszę, że Ciebie poznałam.

  OdpowiedzUsuń
 8. cieszę się :) wpadłam przez przypadek na Waszą 10 teraz hi hi

  OdpowiedzUsuń