kom 0 1% dla Wojtka

Zbliża się powoli czas rozliczenia ze skarbówką. 
Czy zastanawialiście się komu przekazać swój 1% podatku. 
Ja swój 1% oddam Wojtkowi 

Czasem przed rozliczeniem miałam z dziesięć ulotek i sama nie wiedziałam na kogo oddać 1%. W tym roku pierwszy raz nie można oddać 1% na Wojtka Szrubę.

Rodziców Wojtka znam od lat chyba.. oj .. 15, a może 14. Pamiętam jak u mojego taty w pracy był organizowany mikołaj i na nim był też Wojtek na swoim wózku. Tak naprawdę ostatnio złożyło się tak, że przez chwilę pracowałam z mamą Wojtka. Cieszę się więc niezmiernie, że w tym roku mogę przedstawić Wam Wojtka, a jak jeszcze pomożemy to już będzie wspaniale. 

KILKA SŁÓW O WOJTKU
 OD MARZENKI I PIOTRA

Nasz syn Wojtuś urodził się 21 lat temu z mózgowym porażeniem dziecięcym i małogłowiem.  W skutek ogromnego spustoszenia, jakie poczyniły w jego główce wylewy śródczaszkowe, dziś nie mówi, nie widzi, nie potrafi samodzielnie siedzieć, funkcjonować. Oddycha przy pomocy rurki tracheostomijnej i jest odżywiany przy za pomocą PEG’a.  Ale z całych sił, pomimo swego cierpienia, stara się dawać nam tyle radości ile potrafi.  A jego uśmiech jest bezcenny i wynagradza cały trud naszej ciągłej walki o jego życie i zdrowie.

Nieuchronnie nadchodzi czas, kiedy podatnicy w naszym kraju zaczynają rozliczać się z tego, ile zarobili w ubiegłym roku.  Jest to również czas, w którym można w wymierny sposób pomóc komuś, kto tej pomocy potrzebuje, przekazując 1 % swojego podatku. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielu jest potrzebujących pomocy. Wiemy, że nie jesteśmy jedyni. Wielu rodziców z całych sił walczy o zdrowie i życie swoich dzieci.  Jeśli tylko chcecie możecie ten 1% podarować dla naszego syna  Wojtka albo dla innych potrzebujących,  jedno jest pewne, zostanie on wykorzystany na szczytny cel - niesienie pomocy innym, a jak w przypadku naszego syna ułatwi życie z chorobą, umożliwi leczenie, kontynuowanie prowadzonych terapii (m. in. przeciwodleżynowej)  i rehabilitację, a także zakup kosztownych środków do pielęgnacji  i codziennego życia naszego dziecka.

Polecamy się pamięci przy rozliczeniu z Urzędem Skarbowym. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli rozliczycie się z sercem i wesprzecie leczenie i rehabilitację naszego syna przekazując na ten cel 1 % swojego podatku.

Podziel się 1% Twojego podatku z naszym synkiem Wojtkiem
podopiecznym Fundacji Stonoga *
KRS: 0000353992
Cel specjalny: Dla Wojtka Szruby

Z całego serca serdecznie dziękujemy rodzice: Piotr i Marzena Szruba


* http://www.fundacjastonoga.pl/podopieczni/wojciech-szruba

○ ○ ○

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza