kom 8 Park Świętego Mikołaja w Zatorze - Spotkanie Mikołajkowe Mam Blogerek

Jak już wiecie 29 listopada czyli w piątek byłyśmy z Tosią w Parku Świętego Mikołaja w Zatorze. Było cudnie, było magicznie, było świątecznie. Niesamowicie to miejsce nastroiło nas świątecznie. 
ZAPRASZAM NA NASZĄ RELACJE


Za całym zamieszaniem stoi Kamila i Paulina czyli Matki Blogerki. Na samym początku bardzo Wam dziewczyny dziękuję. Wprowadziłyście nas w ten cudny świąteczny klimat. 


Czy widzicie te lampki i cudny napis?
Taki początek zwiedzania już nas bardzo pozytywnie nastroił. 
Poniżej macie kilka fotek jak było ciut jaśniej. 


Do wioski wybrałyśmy się z Tosią i moją mamą. Na sam początek ciut nieśmiało zabrałyśmy się za zwiedzanie. Wszędzie gdzie się obróciłyśmy były figurki małe lub większe. 
Postaci bajkowych było naprawdę dużo. Od gumisiów, po czerwonego kapturka, a przykładowo kończąc na Bobie Budowlanym czy Szreku.  


Jako, że byłyśmy całą grupą miałyśmy przesympatyczną przewodniczkę. Tosia jednak wolała chodzić swoimi ścieżkami. Jak grupa w lewo to Tosia w prawo. Wydaje mi się, że malutka nasza córcia jest jeszcze za mała na takie zorganizowane wycieczki.  
Po mroźnym spacerze wstąpiliśmy do parkowej karczmy na obrad i coś ciepłego. Tak już się działo.. były śmiechy, jak zwykle burzliwe rozmowy, śmiech dzieci i troszkę słodkości. 


Na sam koniec musiało być też zdjęcie grupowe.. zebrać całą ekipę w jednym miejscu.. o bezruchu już nie wspomnę ;)

Czy wizyta w wiosce Świętego Mikołaja miała by sens bez wizyty u Mikołaja ?
NIE NIE NIE ! 
Zawitałyśmy więc i my w chatce świętego.. ale Tosi się nie podobało.. płakała.. i chciała wyjść ! Dopiero jak dostała upominek to  troszkę jej się zrobiło lepiej. 
ZACIEKAWIŁA SIĘ ! Tak się chowałyśmy przed Mikołajem i pozostałymi postaciami jakie brały udział w bajkowej paradzie. No i pozostałe atrakcje, a jest ich naprawdę dużo ! Są chatki z postaciami z bajek mniejsze i większe. Są wolno stojące pojedyncze figurki ale i całe gromadki. Sami zobaczcie :)
Natomiast w niedzielę w Dzień Dobry TVN znowu zawitał do naszego domu Park Świętego Mikołaja. Mężuś mógł zobaczyć jak to wygląda, a Tosia patrzyła jak zahipnotyzowana w ekran telewizora. 


Kochani jak mieszkacie niedaleko to jedźcie koniecznie do Wioski Świętego Mikołaja do Zatoru. Można poczuć magię świat.. naprawdę warto. 

Bardzo dziękuję za zaproszenie i za to że mogłam się spotkać z Matkami Blogerkami w tak cudnym miejscu jakim jest Park Świętego Mikołaja w Zatorze. 

Będę miała dla Was jeszcze jedną relację jak będę miała takie super profesjonalne zdjęcia od Agnieszki :)

Jeżeli chcecie się wybrać,  a potrzebujecie tylko motywacji to zapraszam wieczorem na mojego FB,  a ja już Was zmotywuję ♥ Mam nadzieję, że troszkę Was zaciekawiłam !! 

8 komentarzy:

 1. Bardzo fajnie ktoś wymyślił ten park, a samego spotkania zazdroszczę :) Nie dziwię się, że poczuliscie świąteczny klimat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł jest super sam w sobie.. bo tak naprawdę w jednym miejscu jest kilka parków rozrywki. Jest jeszcze jeden plus taki ludzki.. ile ludzi z okolicy ma pracę !!

   Usuń
 2. Bylo naprawde fajnie sie znowu spotkac:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Park cudny, atmosfera i ludzie:)
  Grześ

  OdpowiedzUsuń