kom 4 Park św. Mikołaja jeszcze raz :)

Witajcie grudniowo.. za oknem śniegu niestety nie ma. Wydawało by się więc, że do świąt jeszcze długo długo..  Mam więc dla Was dzisiaj kolejną, a tym razem foto relacje z naszej wizyty w Parku św. Mikołaja w Zatorze. Poczujcie ten klimat świąteczny.  


Będą zdjęcia ale i kilka ciekawych historyjek. Będą to zaskakująco szybkie przyjaźnie i mrożące krew w żyłach opowieści.


Magda
 Poniżej na zdjęciu moja Tosia i Olimpia, której mama prowadzi bloga Księżycowa Szuflada. Dziewczynki bawiły się razem i to był dla mnie szok. Zapytacie dlaczego, a to dlatego, że był to pierwszy taki przypadek kiedy ja siedziałam sobie przy stole, a one się bawiły i były tak strasznie pochłonięte zabawą, że ja bym im tylko przeszkadzała. 

Fajna sytuacja była jak z Tosią poszłyśmy do toalety, a Olimpia czekała na ławeczce. Swojej mamie powiedziała, że czeka na swoją przyjaciółkę Tosie. Olu jak coś przekręciłam to mnie popraw :) 


Ah Wy MATKI BLOGERKI.. Mikołaj był tak realistyczny, że z Tosią chowałyśmy się za budką :) Co by było gdyby nas wypatrzył.. 


Wiola

Aga

Jak mi się podoba to zdjęcie .. 


Jeszcze jedną historyjka z Dżentelmenem w tle. Sytuacja analogiczna do poniższej. Wiktorek siedzi na zjeżdżalni i mówiąc wprost blokuje możliwość zjazdu. Widząc poirytowanie dziewczyn idę.. i nagle słyszę mrożącą krew w żyłam historię o robalach takich wielkich, strasznych.. sama już nie wiem o czym dokładnie było.. ale ja sama byłam w szoku. Po chwili zrozumiałam, że dziewczyny nie były poirytowane ale zaciekawione.. 

Wiktorek synek Pauliny

Na sam koniec Kamila, której przedstawiać Wam nie muszę. W ręku ma paczuszkę, a takich paczuszek przytargałam około 20 sztuk na spotkanie. Po pierwsze jak cudownie jest obdarowywać. Po drugie paczuszki były od fIrmy VICKS .. znacie? Lubicie ? 
Jeszcze dzisiaj na FB BABYTESTERKOWYM będę miała dla Was dwa produkty marki VICKS !


4 komentarze: