kom 3 Nie wyobrażam sobie innych świąt !

Co rodzina czy dom to inne obyczaje i tradycje. Przyznam Wam, że ja sobie nie wyobrażam innych świąt niż te które my mamy.Pamiętam jak byłam jeszcze mała i z rodzicami byliśmy najpierw na wigilii u dziadków od mamy, a później od taty. Nigdy nie robiliśmy sobie wigilii takiej tylko dla nas. Jak ostatnio ktoś mi powiedział, że pewnie jak będziemy mieć swój dom to wigilie będziemy robić sobie w domu, a w pierwsze i drugie święto będziemy jeździć po rodzinie. Szczerze co były by to za święta? Jak dla mnie smutne i beznadziejne.
Mimo tego, że Tosia była malutka to i tak jeździliśmy. Jak dla mnie są to święta idealne. Jest tłoczno, gwarnie.. jest cała rodzina. To jest fajny czas. Wszyscy się spotykają, śmieją... jedni wychodzą szybciej inni zostają dłużej ale są i to jest najważniejsze.
W tym roku Tosia nie przyjmowała do wiadomości że idziemy na wigilię. Cały czas powtarzała, że idzie na dwa przyjęcia. Wiedziała, że będzie cała rodzinka.. najważniejsze jednak były prezenty ale o nich może rozpiszę się następnym razem.
Jeszcze raz dla Was
WESOŁYCH ŚWIĄT !

3 komentarze:

 1. A ja lubię i Wigilię "odwiedzaną" i taką tylko dla nas, a odwiedziny w kolejne świąteczne dni, bo najważniejsze i najlepsze jest to, żeby się tym cieszyć i być razem:)))
  Wam również Wasołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też sobie nie wyobrażałam, ale w tym roku postanowiliśmy spędzić Wigilię tylko we własnym maleńkim gronie i 2 dni świąt podzielić na jedną i drugą rodzinę i też było pięknie :) Na te ostatnie świąteczne chwile również wszystkiego. najlepszego

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak Nasze Święta są najlepsze, choć troszkę zwariowane, ale i tak nie zamieniłbym się na inne :D

  OdpowiedzUsuń