kom 7 Liczenie

Witajcie wieczorowo. My już od wczoraj mamy weekend. W ruch poszły, farby, kredki, modelina no i całe mnóstwo różnych wspaniałości. Robiłyśmy też przegląd książeczek. Mamy ich dość sporo, a najfajniejsze jest to jak Tosia odkrywa je na nowo.  

Dzisiaj mamy dla Was
"LICZENIE"
otwórz okienko 


Tą książeczkę Tosia dostała rok temu od Mikołaja. Wtedy oglądała ją i tyle. Czasem była zła, że nie może otworzyć okienka sama. Otwierałam ja i jej się to tak strasznie nie podobało !! Dzisiaj Tosia jak pisałam wyżej odkryła tą książeczkę na nowo. 


 

Mam wrażenie, że ta książeczka jest inna niż pozostałe tego typu. Kolory są super. Wykonanie jest porządne. Książeczka będzie już rok w naszym domu, a nie ma widocznych śladów zniszczenia. No i te intrygujące okienka ! Tosia otwiera je sama i co mnie zaskoczyło sama zaczyna zadawać pytania lub naśladować to jak my się jej pytaliśmy. 

 TOSIA PYTA
Ile krówków jest ?

W oczach błysk. W jej oczach widzę taką dziką satysfakcję z tego, że ona już potrafi. 
W dodatku co widać wyżej i niżej książeczka jest nieduża. Czasem w tych kartonowych książeczkach denerwujące jest to, że ma ona np. tylko 5,6 stron. W tej jest inaczej. W książeczce dwa razy jest liczenie do 10. Każda cyferka ma jak na powyższych zdjęciach dwie jakby strony o okienko. 


Czy znacie inne książeczki do nauki liczenia dla porównania ?

○○○

7 komentarzy:

 1. Polecamy nowe puzzelki CzuCzu: a Mama ma jeszcze rabat więc niech korzysta ! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj przed mikołajem wykorzystam na 100 %.. !! Już mam plan !!

   Usuń
 2. Psssyt a książeczki to na pewno od 1 do 10: Dwie Siostry i Mam Oko na Liczby ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Targach w Krakowie oglądałam i powiem Ci szczerze, że mnie nie przekonały, a chciałam ją kupić.

   Usuń
 3. Może Basia, Franek i liczeni? Emilka uwielbia te dwa łobuziaki i każda książeczka z serii jest czytana, oglądana i omawiana po tysiąc razy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super książeczka. :)
  Nam jeszcze do liczenia daaaleko :D
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. My uczymy się liczyć z obrazkami dla malucha "CYFERKI" wydawnictwa Olesiejuk. Jestem bardzo zadowolona z tej książki :)

  OdpowiedzUsuń