kom 6 Konkurs z MySAFETY SMYK

Dni smutne, deszczowe, a ja mam dla Was KONKURS. Wiem, że podobne konkursy z marką mySafety były już na kilku blogach. Jeżeli u dziewczyn Wam się nie udało. Jeżeli chcecie zwiększyć swoje szansę.  ZAPRASZAM !Czy znacie mySafety?

Dla mnie jest to odkrycie. Pamiętam jak kiedyś z Mężusiem zastanawialiśmy się nad takim gadżetem patrząc na bezpieczeństwo naszej Tosieńki. Powiem wprost, że zastanawialiśmy się ale jakoś nigdy nie wzięliśmy się za konkretne poszukiwanie naszego ideału. Czy mySafety SMYK będzie ideałem. Tego Wam dzisiaj nie powiem ale już niebawem po testach ! 

Na stronie mySafety możemy przeczytać :


Dla Was mam 5 bransoletek


REGULAMIN KONKURSU

Chcesz mieć jedną z pięciu bransoletek mySafety Smyk dla swojego smyka z opłaconym rocznym abonamentem? Wystarczy, że spełnisz poniższe warunki REGULAMINU

1. Polub BABYTESTERKI na FB
2. Polub mySafety na FB

Jak już lubisz to świetnie :)

3. Udostępnij BANEREK, który jest TU i tylko TU
4. W komentarzu poniżej wpisz wg. wzoru swoje dane:

NA FB lubię jako:
Banerek: TAK
e_mail:

i
5. Odpowiedz też krótko, w kilku słowach na pytanie:
Czym dla Ciebie jest bezpieczeństwo Twojego dziecka?

6. Konkurs jest tylko dla osób pełnoletnich. 

Z konkursem ruszamy dzisiaj (7.11),  a bawimy się do 14.11. 
Około 16 listopada ogłoszę wyniki.

○○○

WYNIKI KONKURSU

Bransoletki 
wylądują u 

Klaudii S. 
Małgorzaty N. 
Martyny W. 
bąbelkowy świat 
La Mamma

Czekam na kontakt od Was na maila 
babytesterki@gmail.com

GRATULACJE 

6 komentarzy:

 1. NA FB lubię jako: Klaudia Sobantka
  Banerek: TAK
  e_mail: klaudia.sobantka@gmail.com
  Bezpieczeństwo mojego dziecka jest dla mnie czymś co spędza mi sen z powiek. Zawsze myślę, że niestety nie dam rady zapewnić córeczce 100% bezpieczeństwa, że mimo moich starań zawsze może stać się coś niespodziewanego

  OdpowiedzUsuń
 2. Na fb lubię jako: Małgorzata Nocoń
  banerek: tak
  email: kochajacadeszcz@wp.pl

  Bezpieczeństwo mojego dziecka jest dla mnie najważniejszą rzeczą. Ważne jest dla mnie by wracała cała i zdrowa bezpiecznie do domu.

  OdpowiedzUsuń
 3. NA FB lubię jako: Martyna Wójcik
  Banerek: TAK
  e_mail: mania_bmw4@wp.pl
  Bezpieczeństwo mojej Tośki jest najwyższym priorytetem. W tej chwili jest zbyt mała aby uczyć ją haseł lub odpowiednich zachowań, w tej chwili jej bezpieczeństwo jest jest moim obowiązkiem, moją potrzebą i najważniejszą rzeczą na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na FB lubię jako: Ilona Sikorska
  Banerek : TAK
  e-mail: babelkowyswiat@gmail.com
  Bezpieczeństwo mojego syna to priorytet.To nie tylko poczucie bezpieczeństwa w domu ...Gdy syn zaczynał raczkować a potem chodzić cały dom był pozabezpieczany ochronkami na kanty , kontakty , zabezpieczeniami na drzwi czy szuflady. Kiedy zaczął jeżdzić rowerem najważniejszy był i jest kask. Teraz , gdy Adam chodzi do przedszkola nie wychodzi z domu bez odblasku. Odblask to nie tylko wielka kamizelka .Wystarczy mały przypięty do plecaka , kurtki , czy odzież z elementami odblaskowymi aby być widocznym z daleka. Adam ma " wyrobione" nawyki co cieszy nas jako rodziców. Bezpieczeństwo dziecka jest nieodłącznym elementem macierzyństwa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na FB lubię jako: Aleksandra Kasińska
  Banerek: TAK
  e-mail: blogowa.mama@gmail.com

  Bezpieczeństwo mojej Ani jest dla mnie na pierwszym miejscu. Odkąd zaczęła raczkować podążam prawie za każdym jej ruchem, zbieram każdy niebezpieczny sprzęt, przytulam kiedy płacze. Bezpieczne dziecko to szczęśliwe dziecko.

  OdpowiedzUsuń
 6. NA FB lubię jako: Lets Talka About baby
  Banerek: TAK
  e_mail: letstalkaboutbaby@gmail.com
  Bezpieczeństwo mojego dziecka jest dla mnie dziś sprawą najwyższej wagi. Pragnę chronić go przed złem i niebezpieczeństwami tego świata w taki sposób, aby jednocześnie nie odbierać mu jego wolności. Jako rodzic czuję za niego odpowiedzialność i moim obowiązkiem jest uczyć go, pokazywać i dawać dobry przykład, aby nigdy nie stała się jemu krzywda.

  OdpowiedzUsuń