kom 6 Jeździk na trzech kółkach - LadyBug

Mam dla Was pierwszą propozycję jeździka. Właściwie to długo się zastanawiałam jak nazwać tą małą Tosi biedroneczkę biorąc pod uwagę to że Tosia mówi, że to rowerek.Biedronkę kupiliśmy Tosi już z dwa miesiące temu. Właściwie powinnam od początku zacząć. Pierwszy raz Tosia miała możliwość przejechać się tym jeździkiem na początku roku u mojej koleżanki. Wtedy wsiadła i pojechała. Pewnego razu jak zobaczyliśmy w jednym z hipermarketów ten pojazd postanowiliśmy go zakupić ( 95 zł ). 

No i przez ostatnie dwa miesiące Tosia za bardzo nie kumała o co chodzi z kierowaniem. Siadała i robiła dwa kroki do przodu i tyle. Wszystko się zmieniło jak na rowerek zasiadła Tosi półtora roku starsza kuzynka. Od tego momentu Tosia jakby zaczarowała się. Wie jak się kieruje, skręca, jeździ do przodu i do tyłu. 


Rowerek jest z nami na każdym spacerze jeśli pogoda pozwala.Wniosek mam jeden. Ten oto rowerek na trzech kółkach jest idealny dla dzieci w wieku dwóch lat. Jest idealny do nauki podstaw jeżdżenia na rowerku biegowym czy zwykłym. To był dobry zakup !


No i tak mama w jedną idzie, a Tosia w drugą jedzie.  

○○○

DAWNO
nie dałam rekomendacji ale

JEŹDZIK NA TRZECH KÓŁKACH 
LadyBug

! zasłużył !
BARDZO POLECAM !

6 komentarzy:

 1. Genialny jezdzik !!!

  http://rodzice-plus-dziecko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Na wiosnę planujemy zakup biegowego :) Słodka biedronka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biedronka jest słodka ale na wiosnę na 100% zaopatrzymy się w rowerek biegowy ! Tylko jaki.. ?? To jest pytanie.

   Usuń
 3. mamy w wersji niebieskiej. To UKOCHANY jeździk mojego Fila, choć ja bym go raczej rowerkiem nazwała:) mieszanka jeździka z biegówką. JEst rewelacyjny i w sumie nie drogi:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie do końca nie byłam pewna jak nazwać.. ROWEREK też może być :)

   Usuń