kom 6 URODZINOWE PREZENTY TOSI

Pisałam już kilka razy o Tosi drugich urodzinkach. Dzisiaj się zebrałam i mam dla Was spis Tosi prezentów. Powiem Wam, że nie są to wszystkie prezenty. Oprócz tych wymienionych poniżej Tosia dostała sukienkę, super kamizelkę futerkową, leginsy itd. Powiększyła się też nasza, a właściwie solenizantki kolekcja kolorowanek i książeczek. 


Kilka dni przed urodzinami kilka osób pytało się mnie co kupić Tosi na urodzinki. Tu pojawił się problem bo nasza Tosia ma naprawdę dużo. Ma klocki, ma lalki, ma maskotki.. Jak zaciekawić i uszczęśliwić dziecko ? Moja pierwsza myśl była prosta. 

FARBY i coś manualnego. Farby to HIT nad HITY ! Tosia nimi zachwycona ale podobnie jak PLAY-DOH modeliną. Palnęłam, że może Tosi się spodoba i powiem Wam, że Tosia zaskakująco szybko załapała o co chodzi. Szlafrok to już nasz MUST HAVE. Po kąpieli mleczko w szlafroku musi być. Nawet ja wyjęłam swój z szafy :D

Rowerek to kwestia dyskusyjna bo: ja od początku chciałam rowerek biegowy, bo jest za duży na Tosię, bo kolor chłopięcy.. przełknęłam ślinę i przełykam. Na wiosnę kupimy odpowiedni dla córci, a ten wstawimy do garaży przynajmniej na rok lub dwa.



1 / 2 / 3 / 4

Tosia dostała jeszcze BOBIKA ale o nim niebawem !


Czy zastanawiacie się co Tosia od nas dostała ?

Otóż PERKUSJĘ !! 

○○○

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Bobik jest specjalny wiec i będzie specjalny wpis !!!!! Już we wtorek !

   Usuń
 2. Perkusja? ;p Nie zdecydowałabym się na to ;p Heh

  OdpowiedzUsuń
 3. słodki szlafroczek!:) mój Beniamin też ma insteumenty, takie bębenki do uderzania rączkami i organki :))instrumenty to fajna rzecz, a prekusja jest super! :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Rodzice masochiści, że perkusję kupili? :P

  OdpowiedzUsuń
 5. I jak się jej spodobała perkusja? W ogóle, który prezent jej się najbardziej spodobał?

  OdpowiedzUsuń