kom 3 Podsumowanie weekendowe

Czy dzisiaj naprawdę jest już wtorek? Dlaczego.. pewnie dlatego, że dużo się dzieje. Pewnie dlatego, że Tosie dopadł katarek i pewnie dlatego, że jest zimno, a może nawet.. co raczej jest pewne weekend spędziliśmy na 101% i.. sił brakło w poniedziałek ! Bywa i tak. 

W piątek w pracy byłam troszkę dłużej bo jak trzeba to trzeba i tyle ! Wieczorem pakowanie, szykowanie, planowanie.. jak się ubrać, co zabrać.. bo w sobotę z rana czekał nas wyjazd do Krakowa na BAM. Tak też się stało.. z rana Mężuś zasiadł za kierownicą, a my z Tosią jego pasażerki wyruszyliśmy w drogę. 
Na BAMie było bardzo fajnie bo tak na looooozie o czym pisałam Wam już  TU.

Po BAMie poszliśmy coś przekąsić.. na sam Kazimierz. Taki szybki spacerek bo uwierzcie było już tak bardzo zimno. Zimno, a właściwie nawet mroźno. 

 Wróciliśmy do domku.. ja coś robiłam w sypialni, a Mężuś się mnie pyta.. Dawno robiłaś porządki w szafce z garnkami ?? , a ja że nie tak dawno.. wchodzę do pokoju, a tam.. !! CAŁY POKÓJ !! w garnkach.. a oni.. GOTUJĄ..!! 


 W niedzielę jak to w niedzielę.. leniwie. Do 15 nie wyszliśmy z domku. Troszkę poszaleliśmy na łóżku, troszkę podbudowaliśmy, a i w grę Tosia zagrała. Było tak po naszemu !Później się wystroiłyśmy i fru do babci Eli. 

Przed wyjściem musiały być przytulańce !!


 A u babci .. pychoty mojego brata ..Były też wspomnienia.. ah pamiętacie Natalie Oreiro.. szalałam za nią !


Z ogródka zgarnęłam cudowne.. moje ulubione słoneczniki. 


 Wieczorkiem.. musiałyśmy jeszcze dokończyć pracę domową na zajęcia w Skrzydlatej Żyrafie No i mała zapowiedź tego co już jutro.

○○○

3 komentarze:

 1. Ja też szalałam za Natalią- w końcu moja imienniczka ;) Mam gdzieś tą samą kasetę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To tylko biss - ować takie weekendy:)
  Pamiętacie "Zbuntowany anioł" :))))))

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja mam pytanie - jaka to fajna aplikacja na teblecie? Czy może ktoś mi polecić coś fajnego dla 2 i 5 latka?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń