kom 4 Jak zabrać się do organizacji urodzin DWULATKA - EXTRA !

Organizując Tosi urodzinki kierowałam się przede wszystkim zadowoleniem Tosi z imprezki. Nie ważne było dla mnie, że ktoś powie.. co za chorągiewki, co za napis.. to wszystko jest nieważne !! Najważniejsza jest Tosia.

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić propozycje organizacji urodzin
EXTRATakie urodzinki muszą być tematyczne.. musi być postać lub motyw przewodni.

1. Balony to już wiecie, że u mnie to must have. Tym razem jednak musi być też hel. Takie balony mogą być powiązane ze sobą lu puszczone pod sufitem. Koszt naładowania jednego balona w jednym z centrów handlowych obok mnie to 3 zł. Balon zwykły to 1 zł lub np. taki foliowy. Foliowe balony można kupić za 3 zł szt.

źródło
źródło

2. Ozdoby zrobione za zamówienie. Jak dla mnie Ania z Mamandi idealnie pasuje do tego punktu. Poznałam Anię przy odbiorze zamówienia i powiem Wam, że warto. Zamówić można girlandę z napisem np. "URODZINKI TOSI " jak u nas, etykietki na stół, chorągiewki, plakat urodzinowy i wiele innych. Cena oczywiście zależy od tego co zamawiamy i ile. Wszystko jest do uzgodnienia indywidualnie.

źródło: MAMANDI

https://www.facebook.com/KrainaMamandi
źródło: MAMANDI

źródło: MAMANDI
3. Tort musi być oszałamiający ! Robiący wrażenie. Koszt od 100 do 180 zł w moim mieście.

źródło

źródło
4. Przebrania - w szczególności jak organizujecie KINDER-BAL to dodatkową atrakcją jest jak dzieci się przebiorą. Tylko wiecie trzeba wszystko przemyśleć sto tysięcy razy żeby nie było że jedno dziecko nagle przyjdzie nie przebrane. Współpraca z innymi rodzicami jest konieczna.
źródło

źródło


źródło

5. Niuanse - nie może zabraknąć talerzyków, kubeczków ( nie trzeba myć tylko fruu po imprezce ;), czapeczek, serwetek, świeczek itd. Super jest jak wszystko może być i jednak tematyce kolorystycznej.

6. Animacje - zabrzmiało tak jak na wakacjach ale wiecie chodzi o to samo. Jak zrobić, żeby dzieci nie rozniosły nam domu !! Na sobotną imprezkę Tosi zamówiłam kolorowanki 3D, będzie muzyka, a ze starszymi dziećmi może być i malowanie twarzy, robienie wielkich baniek.

Pomysłów w mojej głowie jest tysiące. Chciałabym kiedyś Tosi zrobić takie urodzinki ! Teraz nie mamy miejsca i córcia jest za mała.


KILKA ZASAD UDANEJ IMPREZKI URODZINOWEJ

- po wejściu do ozdobionego pokoju dziecko ma być zachwycone,
- fajnie jak jest motyw przewodni, 
- imprezka ma być na loozie, 
- ozdób nie może być za dużo ! UMIAR !

ORGANIZUJCIE
INSPIRUJCIE SIĘ

BAWCIE SIĘ DOBRZE

♥♥♥

4 komentarze: