kom 3 Jak zabrać się do organizacji urodzin DWULATKA - EKONOMICZNIE !

Przyznam Wam wprost, że Tosi urodzinki planowałam już od bardzo dawna. Pierwsze urodzinki były takie zwykłe.. bo były tylko balony z ozdób. Bardzo żałuję bo dzisiaj widzę jak Tosia przeżywała swoją drugą imprezkę urodzinową.


Długo się namyślałam jaki ma być motyw przewodni Tosi urodzin. Miała być pszczółka maja lub krecik. Wygrał zdecydowanie krecik i motyw białych groszków na różowym tle ! Za tydzień pokażę Wam całość dekoracji bo baby after party lub jak kto woli kinder - bal robimy w sobotę ;) 

Mam dla Was kilka przykładowych inspiracji urodzinowych. Dzisiaj będzie wersja ekonomiczna, a jutro dwie pozostałe. 

Co dzieci najbardziej lubią BALONY !!


lista zakupów
1. Balony białe - 2,39 zł 10 sztuk. Można je kupić TU,
2. białe kartki takie do ksera i różowe lub niebieskie A4 - około 3zł,
3. Wstążka srebrna - 4,99 zł 3 stuki. Można kupić TU . W sklepach papierniczych lub w hipermarketach wiem, że można kupić pojedynczo za około 1-2 zł sztukę.

KOSZT takich ozdób to 10,38 zł + ewentualny transport ale jak dla mnie w 13 zł jesteśmy się w stanie się zmieścić ! Czasem wystarczy się rozejrzeć za fajnym sklepem papierniczym i tam można kupić wszystko.

Co możemy zrobić z zakupionych produktów?
- No przede wszystkim napompować balony i powiesić je przy lampach, karniszach, szafkach.. gdzie tylko chcecie. Warto zostawić z dwa balony loozem na podłodze. Będzie fajnie !
- z kolorowych kartek można zrobić girlandę.
- czy solenizant nie wyglądał by pięknie w koronie? Troszkę taśmy i oto jest Król imprezki. Jak na imprezce są dzieci to też fajnie jakby były korony.. tylko wiecie kolorowe bo będzie wojna.
- z wstążki, która zostanie można zrobić coś ala serpentyny :)

Czekam na Wasze pomysły jak można wykorzystać powyższe akcesoria i do jutra .

○○○

3 komentarze:

  1. Można zrobić jeszcze z wstążki np. kokardki ; ) Tak jak się na wesela przypina takie, to tu można na urodziny ; ) Albo zrobić takie karteczki małe "Urodziny (imię)" i doczepić kokardki i przypinać dzieciom na 'pamiątkę' ;p - nic lepszego mi do głowy nie przyszło ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam na zdjęcia z zaciekawieniem. Wszystko brzmi bardzo smakowicie. :)

    OdpowiedzUsuń