kom 4 bloSilesia działo się !

Tydzień przemknął między palcami.. nawet nie wiem kiedy. Już jest piątek, a dopiero jakby był wtorek. Bo we wtorek było spotkanie śląskich blogerów bloSilesia . Jak wiecie byłam już na kilku spotkanich blogerów. Ups.. no tak wszystkie były to spotkania blogerek.. mam takich jak ja. To więc było wyjątkowe !


Kasa, sława i precz z banałami .. !
To hasło tego spotkania. Były cztery prelekcje. Pierwsza była Alina Moskwa. Przyznam, że na jej blogu byłam kiedyś ale na chwilkę. Alina mówiła o współpracach z blogerami. Po tym spotkaniu wiem, że robię błędy.. wiem, że moje blogowanie się rozkręca.. wiem.. i obiecuję sobie, że wezmę się za siebie. Słowa autorki  design your life biorę sobie do serca. 


Kolejny był Tomek z zajadam.pl po jego prelekcji SEO to już nie zagadka.. czy niewiadoma. Chociaż jakbym miała powiedzieć swoimi słowami to pewnie musiałabym sie zastanowić ;)


Kolejny był Michał z Automotive , który mówił o początkach internetu, a co za tym idzie blogosfery. Było ciekawie i dobrze, że nie o samochodach bo chyba bym tego nie zniosła ;)

No i na sam koniec Aleksandra Pieron i Piotr Urbaniak z Agencji Media Interaktywne , którzr przedstawili nam jak wygląda współpraca z blogerami z tej drugiej strony. Przekazali nam kilka niuansów o których bym nie miała pojęcia. 

Po stopniu zahipnotyzowania,  widać poniżej, że było ciekawie ! 
No i najwspanialsze co może być w takich spotkaniach to to, że mogłam się spotkać z innymi blogerkami.. no ale wiecie nie takimi przypadkowymi tylko wyjątkowymi !! Bo była Paulina, Agata, PaulinaKamila, Ola. Poznałam też Angelike, a właściwie Żelikowską.. znacie ją?? Całkowicie niespodziewanie miałam okazję spotkać Basię z W roli mamy . Ah i jeszcze BENKOWO zróbcie mi niewiadomo co nie pamiętam Twojego imienia !! Przepraszam ale napisz poniżej to uzupełnię ;D Kto jeszcze... była Oli Koleżanka przesympatyczna i .. oglądacie MasterChef . . chyba tak się to pisze? Pamiętacie śląski obiod i kompot którego Michael nie chciał wypić.. była !! Ah napiłabym się teraz takiego kompotu. 

Na spotkanie wyciągnęłam też brata !! Brata blogera początkującego. Zapraszam Was na jego bloga http://kokornus.blogspot.com/ . 

No i jeszcze kilka fotek od Kamili :) No i muszę zaznaczyć, że spotkanie miało miejsce w BIAŁEJ MAŁPIE. Byłam tam pierwszy raz. Było fajnie więc pewnie w miarę możliwości jak będziemy chcieli zrobić sobie wypad bez dzieciątka naszego to tam wpadniemy :)

Chcecie poczytać więcej o inicjatywie bloSilesia to zapraszam na FB lub stronę http://www.blosilesia.org/ . 

Do zobaczenia w listopadzie lub grudniu ♥ 

4 komentarze:

 1. szkoda, że mogłam być tylko na pierwszej części spotkania:) ale obejrzałam sobie resztę na YT, więc odrobiłam lekcje:)) spotaknnie bardzo fajne, a mojego imienia nie znasz zapewne dlatego, że go praktycznie do tej pory nie podawałam :)) W każdym razie Judyta:)
  i korzystając z okazji bardzo Cię zapraszam na mojego nowego bloga
  mamasilesia.blogspot.com
  mam nadzieję, że uda mi się go rozkręcić tak jak benkowo i jeszcze bardziej:)
  pozdrawiam Cię!
  mama silesia (poprzednio z benkowo) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo żałuje, że mieszkam tak daleko i nie mogę uczestniczyć w tych spotkaniach, ale może mogłabyś opowiedzieć coś więcej, co najciekawszego wynosisz z takich spotkań? jak pracować nad swoim blogiem, jakich unikać błędów, jak się rozwinąć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marcelko, było wspaniale, oby więcej takich inicjatyw a co za tym idzie wspólnych spotkań i rozmów :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna inicjatywa, widać, że uczestnikom się podobało! :)

  OdpowiedzUsuń