kom 3 Bąbelkowy płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1

Kąpiel to ma być frajda. Mają być bąbelki, zabawki.. ma być pachnąco. Same płyny myjące nie wystarczą już. Teraz dla naszej dwuletniej Tosi szukamy takich kosmetyków żeby urozmaiciły kąpiel ale i nie uczulały. 

O Johnsonie można się naczytać i nasłuchać jaki jest uczulający. Bo pewnie wiecie, że taka fama kiedyś poszła. Do tej pory próbowałam różnych kosmetyków tej marki i nie zdarzyło mi się żadne uczulenie.

Tosia rośnie i poprzeczkę trzeba postawić wyżej. Nie patrzymy już na płyny od pierwszych dni życia. Szukamy czegoś więcej. Samo powiedzcie czy nazwa już nie kusi "Bąbelkowy płyn". Nas skusił bardzo i warto było. 

Zapach
Zapach tego płynu nie należy do najdelikatniejszych. Mogę przyznać, że jest intensywny ale nie przeszkadzający. Przy tym jest przyjemy i świeży. 

Bąbelkowa wydajność
Jak sama nazwa mówi jest to płyn bąbelkowy i ja się z tym zgadzam. Niewielka ilość płynu nalana pod bieżącą wodę i piany robi się od groma. W dodatku piana jest dość trwała. Można brać ją na rękę i dmuchać na wszystkie strony. 


Moja opinia
Bąbelkowy płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 jest idealny dla dwulatków, a nawet półtoraroczniaków dla, których zabawa w wannie ma znaczenie. Opakowanie jest dość duże bo zawiera 500 ml dzięki czemu starcza na dłużej. Zapach jak pisałam wyżej jest świeży i bardzo nam pasuje. Nie użyłabym tego płyny dla maluszków do roku życia bo dla takich maluchów najlepsze są płyny te najdelikatniejsze ! Polubiliśmy ten płyn i na pewno go jeszcze nie raz kupimy. 

Teraz mamy wersję zieloną. Zobaczymy czy się sprawdzi. 

○○○

Pozostałe recenzje produktów marki JOHNSON'S znajdziecie TU KLIK.

3 komentarze: