kom 7 Podsumowanie weekendowe

W weekendy jak zwykle dużo się dzieje. Ten był wyjątkowo krótki bo w sobotę byłam w pracy.. ah teraz kiedy zaczyna się rok akademicki już tak będzie ! NIESTETY ! Właśnie w sobotę zakupiłam CocaCole.. bo lubię. Wiecie pewnie bo wiedzą wszyscy, że teraz na etykietach są napisy. Ja wybrałam "słoneczko" i wyszło SŁONECZKO !! 

No i jak widzicie powyżej. Z pracy pojechałam do pracy ;) Oczywiście tej przyjemniejszej. Tosia była u mojej mamy, a ja wreszcie coś zrobiłam w naszym domeczku. Za dużo nie ma jeszcze teraz do roboty więc zabrałam się za zamiatanie.. 3h. Myślałam, że padnę.. ah ah .. ale dałam radę. Słonko przyświecało, a ja sobie marzyłam co jak i gdzie.

W niedzielę Mężuś działał na budowie, a my wybrałyśmy się na spacer, a właściwie na zakupy. 


Tosia czasem zaczyna się buntować. Czy to bunt dwulatka ?? Nie bo bunt w Tosi wydaniu polega np. na tym, że nie chce zakładać szaliczków, chusteczek, apaszek. Na całe szczęście na SMB Tosia dostała bambusowy komin od MayLily . Ta oto apaszka, a dla mnie to jest komin Tosi niesamowicie przypadła do gustu. Stoi przed lustrem i się przegląda. W pewnej chwili mówi patrząc na siebie MODNISIA !

Nasza malutka Tosia zaskakuje mnie każdego dnia. Za trzy tygodnie skończy dwa latka.. kiedy to zleciało !


7 komentarzy:

 1. Oj częściej kupuj CocaColę ze słoneczkiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale śliczne jesienne wdzianko ma Tosia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wdzianko Tosi w całości.. no oprócz butków, komina i czapki z zeszłego roku. Kurtka dobra.. spodnie jeszcze też albo dopiero teraz :)

   Usuń
 3. Fajna czapusia ; ) A czas leci nieubłaganie ;p Teraz Tosia ma 2 latka i mówisz, że szybko zle ciało, a nim się obejrzysz będzie 18- tak mi zawsze mama mówi ;p hah a od mojej 18 minęło 3 lata i już w sumie 22 blisko- więc kolejne 4 lata jak z bicza strzelił ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. To prawda, czas pędzi, zleciały te dwa latka. My będziemy się bawić za 4 tygodnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tosia przekochana i faktycznie modnisia na czasie, wszystko kolorystycznie dobrane, słodziak:)

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja właśnie mam problem ze zlokalizowaniem kasztanów :)))

  OdpowiedzUsuń