kom 3 DZIEJE SIĘ ♥

Dzieje się ostatnio u nas dość dużo. 
Jesteśmy po wakacjach, a Mężuś wyjechał wczoraj. Pozostawił nas na całe 11 dni. Ta rozłąka jest wyjątkowa. Tosia pierwszy raz płakała jak Tatuś wychodził. Nawet krzyczała w pewnym momencie: BARANA. Hmm przyznam się że gardło miałam ściśnięte, a łezki same napływały do oczu. Jest pewne ryzyko.
Bo mężuś wyjechał do Brazylii do lasu deszczowego. Samo szczepienie na żółtą febrę i  zażywanie tabletek na malarie przyprawia mnie o zawrót głowy. W dodatku te programy o pasożytach, które gnieżdżą się w ciele.. fuj. Trzymam kciuki i tęsknię już.

Co tu robić?
Oczywiście będę chodziła do pracy, a Tosia będzie dnie spędzała u babci. Plan mam ambitny bo mam zamiar porządnie wysprzątać mieszkanko. Zobaczymy co mi przy Tosi wyjdzie :) 

Bardzo chciałabym
się spotkać z Mandarynkową Mamą bo to jest taka wyjątkowa duszyczka. Wiało by się to z wycieczką do Bielska, a co tam lubimy wycieczki. No, a bliżej bo w tym samym mieście co ja mieszka Fajna Mama. Mam nadzieję dziewczyny, że nam się uda !!

7 września
odwiedzimy Kraków. Kilka dni temu dostałam maila, z zaproszeniem na II SPOTKANIE MAM BLOGEREK.. jaka radość. Byłam na I SMB i było fantastycznie. Od tego spotkania wiele się nauczyłam. W moim blogowaniu dużo się zmieniło. Jaka jestem ciekawa jak to będzie tym razem !!

Co przyniesie jeszcze koniec sierpnia.. sama nie wiem?

3 komentarze:

  1. Życzę miłego spotkania mam blogerek:) Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Spotkanie z dziewczynami - faaaajna sprawa :)))

    spotkanie w Krakowie ... dlaczego ja mam TAK daleko :((((

    Ehhh te rozstania ... reakcja dzieci zawsze ściska za serce ... oby szybko zleciało!!

    OdpowiedzUsuń