kom 3 MATKI W SIECI - moja relacja

Dzisiaj będzie relacja ze spotkania MATKI W SIECI, które odbyło się 22 czerwca w Tarnowie w bardzo przyjemnym miejscu jakim była INKA CAFE.


Na to spotkanie wybrałam się z Gosią z bloga male-tete-a-tete.blogspot.com . Przed nami była prawie trzy godzinna droga. Była sobota więc poszło ekspresowo. Po dotarciu na miejsce przywitała nas Gina ale i Cacynka.

Na sam początek postanowiłyśmy coś zjeść.. ta pomidorówka utkwiła w mojej pamięci. Pierwszy raz jadłam zupę pomidorową taką żeby w środku był ser mozzarella pokrojony w kostkę MNIAM.


Dziewczyny powoli się zbierały. Na wstępie powiem Wam jeszcze, że to spotkanie było zupełnie inne od poprzedniego I SMB na którym byłam. Mamy, które miałam okazje poznać są niesamowite same w sobie. Większość zrobiła coś dla siebie. Coś tzn. zrezygnowała z pracy dla kogoś i postanowiły pracować na swój rachunek. Postaram się Wam szybciutko poniżej przedstawić kilka mam które zrobiły na mnie największe wrażenie. 


Jako pierwsza Elwira prowadząca bloga http://oneminutemuffin.pl/ ale nie tylko tego bo Elwira od niedawna zajęła się szyciem ubranek dla dzieci. Po pierwsze babeczki przepyszne. Po drugie ta kobieta bije niesamowitą energią. Ta energia zaraża bo kupiłam po powrocie z tego spotkania dwie mufinowe blaszki.. hmm do dzisiaj nic nie upiekłam ale mówię Wam że już lada moment będę mogła się pochwalić moimi pierwszymi mufinowymi przysmakami.
Lukka o kobieta, która jest niesamowitym przykładem na to że trzeba dążyć do zrealizowania swoich marzeń. Myślała, chciała i udało się. Lukka produkuje zabawki autorskiego projektu. Kalejdoskop czy pacynki obydwa te projekty są niesamowite. Patrząc w kalejdoskop mogłam przenieść się w świat dziecka, wspomnieć dzieciństwo i podobne zabawy. Niebanalność tych zabawek polega na tym że dziecko powyżej 7 lat może je  zrobić samo. 


Dodatkowo Lukka zafundowała nam niezłą zabawę.. takie jakby robótki ręczne. KURA - D .. same oceńcie wchodząc na stronę http://kura-d.pl/ . Różnorodność produktów sprawia, że moje oczy się cieszą. Takie kobiety sprawiają, że chce się coś zrobić ze swoim życiem.


Aśka z Kominowo sprawiła, że spojrzałam na siebie i stwierdziłam, że jestem nudna. Jasno ciemno i tyle.. Pora to zmienić.. a tymczasem zapraszam do podziwiania: https://www.facebook.com/KominowoToIOwo .


No i na mam koniec Magda czyli Magoomama z bloga http://magoomama.blogspot.com, która tworzy takie malusie, słodziusie.. zabawunie. Nie jestem w stanie o tych słodziakach mówić inaczej. My od Madzi dostałyśmy czapuchne podobną do tej http://magoomama.blogspot.com/2012/10/owlhat-z-serii-zimowe-czapy-magoomamy.html . Tosia wygląda cudownie.


No i pogaduchy.. nie sposób opisać tu każdą z tych niezwykłych - kreatywnych kobiet. 

Było ciekawie i inspirująco. 

 

Na sam koniec grupowa fotka. 


Dzięki dziewczyny za spotkanie. 

○○○

3 komentarze: