kom 0 Kosmetycznie - BB Crem

Dzisiaj będzie o BB Kremach. Jak dla mnie to w te wakacje tv, internet ale i gazety zostały opanowanie przez kremy BB. Nie mogłam się oprzeć więc trzy z nich wypróbowałam na własnej skórze.

EWELINE cosmetics
Konsystencja rzadka, zapach przyjemny. Jeżeli chodzi o pokrywanie drobnych przebarwień czy wypryskow to w skali 1-2-3-4 gdzie jeden to beznadziejne krycie, a cztery to krycie prawie idealne jak podkładu ja daję 2. Dla Waszego porównania nie jest to źle. Krem nadaje twarzy ładny odcień i delikatnie ją ujednolica.

GARNIERDrugi dzisiaj recenzowany to krem z Garniera. Konsystencja jest najgęstrza z dzisiaj recenzowanych kremów. Co do zapachu to dla mnie jest to typowo Garnierowski zapach świeży i przyjemny. Jeżeli chodzi o krycie to dla tego kremy daję 3. Jest to dla mnie idealny krem na codzień. Bez podkładu / fluidu tylko z tym kremem. Jedyny miniusik to to że ten krem troszkę się świeci. Jak skończę tubkę to kupię kolejną.

VICHY


Próbki tego kremy dostałam w aptece. Było ich chyba z sześć. Po pierwsze konsystencja jest zaskakująco żadka. Co krycie daję 1, a jak daję jeden to znaczy że nie kryje. Nawet Pani farmaceutyka powiedziała że nie kryje. No i wielki minus. Krem sie mega świeci. Po kilku dniach użytkowania żadnych zmian. W dodatku ten krem jest naj droższy. 

Miłego dnia :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza