kom 2 Kitka i Pompon

Czy znacie tą bajkę? Codziennie można ją oglądać na kanale minimini+ . Na samym początku czyli około pół roku temu nie byłam za specjalnie zachwycona tą bajką. No ale jak Tosia po dwóch odcinkach zaczęła mówić już na początku Łoti.. to cóż mogę Wam napisać oglądamy.

Jeżeli nie znacie tej bajki to podpowiem Wam, że jest to serial animowany w którym głównymi bohaterami jest rodzeństwo Kitka i Pompon. Te śmieszne stworki mieszkają w swoim wehikule w ogrodzie zoologicznym lub parku.. wydaje mi się że to jest zoo ale mogę się mylić. W każdym odcinku dzieci mogą poznać inne zwierzę. Kitka i Pompon zachowują się poznając nowe zwierzę jak dzieci. Boją się, są ostrożne ale i zaciekawione nowym odkryciem.

Ta bajka to połączenie animacji z filmem nakręconym np. w zoo. Dzieci poznają zwierzę ale i odgłosy jakie wydaje. Bajka jest naprawdę fajna. Tosia jest jak zaczarowana. Oczywiście nie obejrzy całej bo jakże by to mogło tak być.. 

Kto nie oglądał the WotWots czy jak kto wieli Kitki i Pompona to polecam. 

Znacie tą bajkę ? Co sądzicie o niej..a jak nie znaliście to jakie jest Wasza pierwsze odczucie ?

Pozdrawiam Was w ten gorący dzień 

○○○

2 komentarze:

  1. pamiętam jak Gabi oglądała tą bajkę :_)))

    OdpowiedzUsuń
  2. My znamy, kanał MiniMini oglądamy :) ale Martynka nie jest nią jakoś bardzo zachwycona. Ma swoje inne ulubione bajki na tym kanale i na resztę nieszczególnie zwraca uwagę ;)

    OdpowiedzUsuń