kom 1 IPHONE 5

Dzisiaj będzie o moim drugim partnerze życiowym jak to mówi mężuś. Na wstępnie muszę to przyznać bo zawsze się przyznaję do tego. Jestem gadżeciarą. Uwielbiam, a właściwie razem z mężusiem uwielbiamy nowinki techniczne i fajne sprzęty.


Przygodę z IPHONEM rozpoczęłam już kilka lat temu.

 Dzisiaj już nie mogę go uruchomić mojej pierwszej wersji 3G. Wysiadł totalnie po 4 latach użytkowania BARDZO intensywnego. Nie miałam serca go wyrzucić więc leży sobie w szufladzie ;)

No ale do rzeczy dzisiaj chciałabym przedstawić Wam moją recenzję

IPHONE 5Moja recenzja jest oparta na pięciu miesiącach użytkowania tego telefonu. Jako pierwsze zaznaczyłam telefonu ponieważ taka jest podstawowa funkcja mojego IPHONA.  Dzwonię i dzwonię.. gadam i gadam. Zastrzeżeń nie mam bo każdy po pierwszej rozmowie mówił: masz nowy telefon.. jakoś lepiej Cię słychać.

moje ciekawe aplikacje
dla kazdego

Aparat
Jak dla mnie zdjęcia są super. To nie to co lustrzanka ale jakość jak dla mnie jest wystarczająca. Bardzo podoba mi się możliwość zrobienia panoramy ( takiej jak tu ).Chrome
To już chyba przyzwyczajenie. No tak w pracy mam chrome, w domku na kompie mam chrome więc na IPHONE-ie nie mogło być inaczej. 

YouTube
Bywa tak, że jak wracam z pracy samochodem to w każdym radiu są newsy. W takim momentach idzie w ruch youtube. Szybko sprawnie wyszukiwanie.. i słuchanie.

Bamboo Loop
Nie będę ukrywała że ta aplikacja to odkrycie moich ostatnich tygodni. Bawię się i skończyć nie mogę. Wszystko zaczęło się od tajemniczego maila jakiego otrzymałam od Pana Rafała z DIGITAL PR. I oto tego maila otrzymałam chyba na początku maja.. Bamboo-niespodzianka dotarła niedawno. Poniżej próbka, a więcej napiszę jak poznamy się lepiej.dla Tosi

SoundTchLite

Bardzo fajna aplikacja dla dzieckaów. Tosia uwielbia ją. Po pierwsze zwierzaki. Mają bardzo przyjemne mordki. Po dotknięciu zwierzaka otwiera się zdjęcie np. kozy . Fajne jest to że jak dziecko włączy trzy razy pod rząd kozę to za każdym razem pojawi się inne zwierze. Dodatkowo mamy też odgłosy. Szczekanie spa czy kwakanie kaczki jest bardzo realistyczne bo jest to odgłos nagrany od żywego zwierzaka.

Dodatkowo są jeszcze pojazdy, ptaki, instrumenty czy przedmioty codziennego użytku.dla mamy piszącej bloga
Blogger
Alikacja znana każdemu blogerowi na komputerze. Jeżeli mam być szczera to nie wykorzystuję jej w 100%. Najbardziej przydatna jest funkcja pisania nowych postów. Wiele razy jest tak że leżę sobie w wannie i piszę posta. Niestety edycja jest bardzo okrojona, a właściwie dla mnie nijaka. Piszę więc, a na komputerze czytam i poprawiam literówki.

BARDZO często dodaję zdjęcia przez bloggera na IPHONie bo jest to szybkie i proste.

InstaFrame
Kilka tygodni temu postanowiłam postawić na jakość. Zaczęłam poszukiwania apikacji która pozwoli mi na zdjęciu wstawić nazwę bloga i w jakiś sposób pobawić się z obróbką fotek.

Efekty możecie ocenić na blogu ponieważ od jakiegoś czasu wszystkie fotki edytuję właśnie dzięki tej aplikacji.


Gmail
No tak od kiedy poznałam mężusia to mam konto na gmailu i nie żałuję. Zainstalowałam sobie więc aplikację na którą ściąga się moja poczta. Aplikacja jak najbardziej potrzebna.. gdyby nie to że pocztę z pracy sobie zainstalowałam i hmm.. jak przychodzi mail z pracy w weekend to zastanawiam się po co ja to zrobiłam !! Weekend to weekend, a ja myślę o pracy.

No, a z plusów to na bieżąco mam dostęp do mojej prywatnej poczty ale i babytesterkowej. Co jest najfajniejsze to mogę w mgnieniu oka publikować Wasze komentarze czy odpisywać na maile. 

Facebook
Jak dla mnie ta aplikacja jest totalnie nie zrozumiała. Sama nie wiem jaka jest tego przyczyna. Może poświęciłam jej za mało czasu.. sama nie wiem. Postaram się ją rozgryźć ale na razie nie mam na to czasu ani ochoty.

IPHONE 5 jest dla mnie urządzeniem idealnym !

Jedyne co mi przychodzi do głowy to dlaczego.. dlaczego jest taka słaba bateria. W dzień używam, a wieczorami ładuję. No i na nasze polskie realia cena jest zabójcza.

Bardzo polecam ♥

1 komentarz:

  1. Beautiful phone and beautiful pictures Thanks for sharing.
    urlm.co/www.telekupon.com

    OdpowiedzUsuń