kom 4 Wymiana z Okazji Dnia Dziecka z KTM

Dzień dziecka już za nami, a ja jeszcze nie pisałam nic o Tosiowych prezencikach. Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o pewnej wymianie. Otóż brałam udział w wymianie z okazji DNIA DZIECKA zorganizowanej przez KLUB TWÓRCZYCH MAM . W losowaniu zostałam dobrana w parę z Gosią prowadzącą blog http://male-tete-a-tete.blogspot.com/ .Przyznam że czas przygotowywania paczuszki dla Jagódki córki Gosi był dla mnie wyjątkowo ciężki. Tosia katar, my przeziębieni, a w pracy młyn. Z tego wszystkiego nie zrobiłam fotek naszego prezentu dla Jagódki.  Gosia jednak na swoim blogu zamieściła fotki prezentu jaki otrzymały od nas :)

Zapraszam do oglądania  tutaj klik

Paczuszką jaką my otrzymałyśmy dla Tosi dotarła wcześniej przed dniem dziecka. Czekaliśmy jednak z otwarciem na DD. Tosia uwielbia wszelkie paczki, pakunki, a jak może otworzyć to już szał. Zjeżdżalnia kuleczkowa drewniana. Tosia spojrzała i tak jakby chciała powiedzieć: Ale o co chodzi ? Załapała szybciutko i zabawa zaczęła się na całego. Tak na marginesie Tosia kąpała się z kulkami.. przypadły jej do gustu.


Gra w piotrusia. To traf w 10tke... Tosia uwielbia takie karty. Mam nadzieję że takie upodobanie nie zostanie jej na długo :) Układa i układa i układa kotki..


Cosik dla mamusi się znalazło :) Delikatny, prosty wisiorek. Takie lubię. Nigdy nie lubiłam zbytniej przesady i urozmaicenia. 


No i już prawie na sam koniec książeczka. Przyznam że pierwsze widziałam taką książeczkę. Tosia na początku rzuciła w kąt. Specjalnie jej nie zainteresowała. Tata jednak poszedł na sposób i jak Tosi była nieco wyciszona pokazał jej książeczkę mówiąc.. Tosiu, a gdzie druga część jabłka.. lub serduszka. No i tak zaczęła się przygoda z tą oto niesamowitą i pełną przygód książeczką.
Cudne życzenia :) Takie od serduszka. Bardzo bardzo w szczególności za nie dziękujemy.

Niestety kartę Tosia gdzieś wcisnęła.. możecie ją jednak zobaczyć ba blogu u Gosi klikając tu .

Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia.
Kto jeszcze nie doczytał razem z Gosią jedziemy na spotkanie "MATKI W SIECI" do Tarnowa. Bardzo się cieszę z tej nowej znajomości.

•••

4 komentarze:

  1. super sprawa szkoda że się nie załapałam

    OdpowiedzUsuń
  2. :) Też znam Gosię z wymianki ale Mikołajowej hihi :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cieszę się, że prezenty się spodobały :))) Jagodziana pomykała z kolei dzisiaj na spacerze w bluzeczce :))) dziękuję, miło mi było wymienić się z Tobą :D i się nie mogę doczekać na spotkanie ;)

    OdpowiedzUsuń