kom 5 Park Czarnego Daniela - Zawoja

Jak wiecie weekend spędziliśmy w Zawoji. Pomiędzy pierwszym porannym deszczem, a mrzawką popołudniową udało nam się wybrać do Parku Czarnego Daniela. Jak widać powyżej tytułowy park to Hodowla Jeleni i Danieli. Powiem Wam że to bardzo ciekawa inicjatywa. Młodzi ludzie po studiach co warto zaznaczyć wrócili na swoją ojcowiznę. Dzięki takim ludziom Zawoja staje się bardziej atrakcyjna. Odwiedziny w parku nie trwają długo. Dzieci jednak bardzo przeżywają.Tosia była bardzo szczęśliwa. Zaczęła nawet sama karmić daniele. Niestety w pewnym momencie jeden daniel rzucił się na Tosi miseczkę z owsem.. wyjadł wszystko, a Tosia podsumowała:
- idziemy !! domku.. .


W Parku Czarnego Daniela byliśmy w piątek. W sobotę rano podchodzę do okna i widzę sarenkę.. o NIE to nie sarenka to młody jeleń. Po wizycie w PCD już widzę różnicę. 

5 komentarzy:

 1. Byliśmy tam kiedyś również na weekendowej wycieczce , Zawoja naprawdę świetne miejsce:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochani zupełnie nie na temat, ale u nas do wygrania bezkonkurencyjna hulajnoga Mini Micro zapraszamy! http://bebeandcompany.blogspot.com/2013/06/bebe-w-nowej-roli.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacja :) Dzięki, że napisałaś to i my się wybierzemy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczne miejsce, Synek od czasu Świat Bożego Narodzenia - uwielbia wszystkie rogacze i wszystkie nazywa Rudolfami :)))

  OdpowiedzUsuń