kom 9 Podsumowanie weekendowe


Weekend pełen emocji oczywiście dla Tosi i dla nas. Zrobiło się ciepło. hmm tzn. raz jest cieplej a raz zimniej, ale sezon na zwiedzanie czas zacząć. Tosia skończyła w kwietniu 1,5 roku, więc w miejscu nie usiedzi. 


Nasza córcia chłonie wiedzę niesamowicie. Coraz częściej powtarza słowa po angielsku w zabawie. Zaskakuje nas każdego dnia. Postanowiliśmy dostarczyć jej jak najwięcej wrażeń. Pisałam już kiedyś ( tu ) o parowozie. Byliśmy i było super.


Najważniejsze były oczywiście kamienie wokoło ciuchci. No i dworzec w Sosnowcu.. SZAŁ. Ciężko było naszą kruszynkę wsadzić do samochodu. Zakupy jednak Tosie przekonały ;). HiM rulezzz.


Zakupowo - zabawowo
  

Odwiedziliśmy tez Park na Kazimierzu w Sosnowcu. Odkryliśmy, że jest tam mini zoo. Byliśmy z Tosią tam może już z dwa razy, ale wtedy była mała i nie kumała, o co chodzi. Teraz było super.. bała się tylko osła... W sobotę wieczorkiem rozpoczęliśmy sezon grillowy. Było pysznie.. no może delikatnie podpalone ale bosko.  Spaliśmy też u kuzyna.. Tosia do 2:20 płakała.. Ciekawe, bo zasnęła jak zwykle i obudziła się po dwóch godzinkach i taka jazda. Rano wstała po 9:00 i taka bidulka była. No, ale cóż ... musi się uczyć spać nie tylko w domku.

  
Weekend majowy już zaczęłam. Wzięłam 3 dni urlopu i mam 9 dni wolnych. Wypas na całego. Jutro jeszcze jesteśmy w domku, a w środę jedziemy w góry. Będzie się działo :) Może nie będzie nas codziennie, ale zameldujemy się, że żyjemy ☺

Miłego weekendu majowego ♥

9 komentarzy: