kom 7 Huggies - już wiemy wszystko ! - chyba ?!

Pod koniec marca pisałam posta Co z tymi Huggiesami? . Bardzo lubimy te pieluszki więc zaniepokoiliśmy się ich brakiem na półkach. Oświeciła nas Agusiek .


Zaczęliśmy z mężusiem szukać, a właściwie szperać. Na stronie głównej już puścili w niepamięć pieluchy. Grafika super ale można znaleźć na nich tylko info o chusteczkach i pieluchach na basen :( .

Trafiliśmy jednak na oficjalnego FB HUGGIES'a , a tam cosik się pojawiło. 

30 październik 2012 roku


Co Wy na to? Nam opadły ręce bo taka notka potwierdza tylko to że To prawda. Huggies'y nie będą już produkowane. 

Mężuś napisała do nich jeszcze żeby mieć jak najbardziej aktualne informacje i ..Nie wiem jak Wy ale my będziemy poszukiwać i polować na Huggiesy :) W tytule napisałam że chyba bo nie sprawdzaliśmy jeszcze zaopatrzenia w biedronce i tesco. Jak sprawdzimy to damy znać.

Zapraszam do zabawy z JELPMiłego dnia :)


7 komentarzy:

 1. hej:) w BIEDRONCE SA HUGGIeS PO 36,99:) pozdrawiam Anna R.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że w biedronce to ani raz nie widziałam Huggis pieluszek :/

  OdpowiedzUsuń
 3. nam te pieluszki przeciekały!;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja w Biedronce widziałam Huggisy i nawet kupowałam jak Kuna nosił mniejsze rozmiary, teraz jak nosi 5-tki to już rzadko je spotykam i przerzuciliśmy się na Dady.

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas na noc Huggies też się nie sprawdzają. Marcel dużo pije i jedynie Pampersy (te niebieskie) dają radę - i to nie zawsze, czasem o 5 trzeba go przebierać bo jest "przesikany" nawet na piżamce. Poza tym Huggiesy obcierają mu pachwiny co też nie należy do przyjemności. Nie mniej jednak były naszą alternatywą jak w sklepie brakowało Pampersów. Szkoda, bo znam wielu fanów tych pieluszek...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz tak się zastanawiam my mamy córeczkę i jesteśmy zadowoleni. Ciekawe bo może Huggiesy gorzej sprawdzają się u chłopców ??

   Usuń