kom 2 INSPIRACJE - CZĘŚĆ III WALENTYNKI


W I T A J C I E

ZA KILKA DNI WALENTYNKI14 lutego jest dla Nas wyjątkową datą. Oczywiście dlatego że się kochamy ale jest tez inny powód. Właśnie w dzień św. Walentego dwa lata temu dowiedzieliśmy się że zostaniemy rodzicami :-) Łezka się w oku kręci jak patrze na Tosie która po tych dwóch latach jest taka duża. 

Cel na dzisiaj to:
WALENTYNKA DLA TATY


1. Pierwsza inspiracja ta o której już pisałam - SERDUSZKA ODBIJANE Z ROLKI PO PAPIERZE TOALETOWYM ( post ten jest tu )2. KCIUKOWE SERDUSZKA - przyznam że podpatrzyłam te serduszka u koleżanek blogerek. Spodobały mi się bardzo ale to bardzo i oto są.Sami oceńcie jak nam wyszło.

Zabawy w malowanie farbami z Tosią uwielbiamy. Staramy się to robić w każdej wolnej chwili bo sprawia to frajdę Tosi ale i nam. Brudno przy tej zabawie jest ale czy to ważne.. Ciuchy się wypierze, buźkę umyje.. :)

3. PASTELOWA KOLOROWANKA - dziś miałyśmy debiut rysowania pastelami. Przyznam że bardzo lubię te kredki.. chociaż czy to są kredki.. sama nie wiem. Tosia na samym początku nie wiedziała jak się do tego zabrać.. mama pomogła i wyszło jak wyszło.. dla mnie Tosiowe dzieła ZAWSZE są cudowne.

FOTKI DZISIAJ NIE BĘDZIE.. POCHWALIMY SIĘ PO WALENTYNKACH ŻEBY TACIE NIE ZEPSUĆ NIESPODZIANKI ;)

POLECAM
Wam kreatywne zabawy z dziećmi.. jest super zabawa i mam nadzieję  że zaprocentuje na przyszłość.

INSPIRACJE - CZĘŚĆ I  poczytajcie tu
INSPIRACJE - CZĘŚĆ II poczytajcie tu

Pochwalicie się swoimi laurkami ??

2 komentarze:

  1. Kubus tez juz robil walentynke dla tatusia. Musze ja tylko poskladac w jedna calosc. Slicznie Wam to wyszlo. Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki- jutro zaczynamy ozdabiać domek ba walentynki :)

      Usuń