kom 6 ZABAWKI GRAJĄCE - CZĘŚĆ II


Zabawki grające ma każde dziecko. Tosia ma ich bardzo dużo. Chciałabym Wam pokazać kilka zabawek z a którymi Tosia przepadała kilka miesięcy temu i za którymi szleje dzisiaj :)

1. Piesek grający - Tosia dostała pieska na roczek. Na samym początku byłam do niego sceptycznie nastawiona. Pomyślałam "taka tam chińszczyzna".. no ale Kruszyna polubiła pieska, a nawet pokochała. Jak widzi go z daleka to robi "chau chau". Piesek ma dwie funkcje, w których liczy "jeden, dwa, trzy" po naciśnięciu po kolei guzików ABC. Druga funkcja to szczekanie i melodyjki.

2. Pianinko - jak wyżej to typowy chińczyk. Funkcji jest kilka: pianinko - każdy klawisz po kolei gra, można nacisnąć kwiatuszka to zmienia się tryb i np. klawisze grają melodyjki, można również naciskać zwierzaki to żabka rechocze, krówka robi muu, a to, co jest drugie po lewej to OWCA.. tak dziwię się, bo tylko po odgłosie poznałam. Minus zabawki jest taki, że jest bardzo głośna. Tosia bardzo lubi tą zabawkę.Sposób na głośną zabawkę.. TAŚMA malarska lub każda inna. Pomaga !!


 3. GITARA - o gitarze pisałam już w poście o świątecznych prezentach  . Ta zabawka jest super. Co najważniejsze to ma funkcje, dzięki której można pogłośnić lub zciszyć melodyjki. Guziki kolejno żółty, fioletowy i zielony to melodyjki. Niebieski wałek na środku to tak jakby struny - taki też wydają dźwięk.


O zabawkach Grających pisałam już w maju 2012 roku. Przeczytajcie też ten artykół, a poznacie najbardziej ulubionego Tosi Misia ŚPIOSZKA :)

6 komentarzy:

 1. Super sposób z taśmą! wYKORZYSTAM :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też zaklejam głośniki taśmą :D

  OdpowiedzUsuń
 3. patent z taśmą będziemy wykorzystywali. Dobrze żę coraz więcej zabawek ma regulację głośności (chociaż 2 stopniową) ale te bez będziemy traktować taśmą :)

  a przy okazji zapraszamy na www.damsko-meski.pl

  OdpowiedzUsuń