kom 6 PODSUMOWANIE WEEKENDOWE

Rozpoczyna się kolejny tydzień. Mam nadzieję, ze ten będzie pod znakiem ZDROWIA. Tosia w czwartek wzięła ostatnią dawkę antybiotyku. Został jej jeszcze kaszelek.. chociaż mam wrażenie, że to tylko flegma.. no i mały katarek. Troszkę mnie ten czas chorobowy zmotywował do czytania gazet dla mam, które kiedyś bardzo regularnie kupowałam. Znalazłam z jednej bardzo fajny artykuł o 9 zasadach podawania antybiotyku. Jutro się z Wami podzielę moimi przemyśleniami na ten temat. Tosia przeprowadziła nam mały bunt. Dokładnie chodzi o jedzeniu zupek. Jak pisałam kiedyś Tosia je tylko zupki w słoikach. No a od piątku zjadła może z 3 łyżeczki. Sami z mężusiem nie wiemy jak to interpretować.. mamy dwie możliwości:

- Tosia przestanie jeść zupki ze słoika.. No cóż z miłą chęcią je rosołek.. lub taką zupkę jarzynkową. 
- Opcja druga jest taka, że zupki słoiczkowe są gęste, a że miała podrażnione gardełko słoiki jej nie podchodziły. 

Wszystko mam nadzieję, że się wyjaśni dzisiaj. Tosia jest z babcią i jak babci nie zje zupki to sprawa będzie przesądzona ODSTAWIAMY SŁOIKI - ZUPKI . 

Śniegu u nas nasypało, a Tosia siedziała tydzień w domku. Postanowiliśmy i tak się stało w niedziele poszliśmy na sanki. Cała wyprawa trwała 30min, ale było super. Tosia jest zachwycona sankami. W windzie siedziała na sankach, a w domu cały czas pokazuje palcem na sanki a później na drzwi. 


Mniam Lipton piramidka - chyba mandarynkowa :) 
.. i do pracy


Miłego tygodnia :)

6 komentarzy:

 1. ja myślę, że to przez chorobe ma osłabiony apetyt. Moj Kuba je tylko sloiki, bo nie chce normalnych zup. Tez bywalo tak ze nie chcial nawet sloików i przez 2 tygodnie nie jadł obiadów, bo bunt i koniec. Ale potem mijalo i wracal do normalnosci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sama nie wiem od czego to zależało.. wczoraj jak babcia jej dała zupkę ze słoika to zjadła !!

   Usuń
 2. Wam też miłego! I zdrowego!

  OdpowiedzUsuń
 3. A nie wychodzi córce czasem jakiś ząb? Bo wtedy też może być różnie z apetytem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz zęby jej wychodzą cały czas.. od 15 grudnia cały czas coś się wykluwa. Może to też jest przyczyna..

   Usuń